„V prvním poločase jsme byli lepší, domácí Postoloprty nevěděly, co na nás mají přesně hrát. Ve druhé půlce však už se projevila větší kvalita a zkušenost domácího týmu, jeho hráči se rozhýbali a měli řadu vyložených šancí. Určitě jsem s bodem spokojen,“ řekl trenér FK Louny B Petr Jantoš.

Hostující Louny se ujaly vedení v 15. minutě, kdy se trefil Minařík pěknou střelou levačkou. Míč se odrazil od břevna do sítě a určitě se líbil i zhruba dvěma stovkám přítomných diváků. Po přestávce převzali otěže zápasu domácí hráči. Jenže spalovali jednu vyloženou šanci za druhou. Vyrovnání se dočkali až v 80., kdy se trefil Lokajíček hlavou z centru po rohovém kopu. „Nás zachránilo, že zkušenější domácí monoha šancí předtím neproměnili,“ uznal kvality soupeře Petr Jantoš.

Postoloprty – Louny B 1:1 (0:1)

Branky: 80. Lokajíček – 15. Minařík. Rozhodčí Fraško, 200 diváků.

Postoloprty: Junek – Baláž, Daniel Fridrich, Pokorný, Holoch – Lokajíček, Aleš Fridrich, Fleischmann, Berta – Svoboda, Alberovský. Trenér Antonín Ebert.

Louny B: Petřík – Čermák, Šefraný, Sadílek, Jan Jantoš – Salyuk, Minařík, Hnátek, Schoř – Pšigrocký, Džurdženik. Trenér Petr Jantoš.