Slavoj si přivezl z Litoměřic potřebné tři body

Litoměřice - Žatecký trenér Chlad postrádal v důležitém utkání na hřišti Litoměřicka B Wiesingera, Zmrhala a Jakuba Sýse.

5.6.2018

FOTBAL - ilustrační foto.Foto: DENÍK

První poločas začali aktivněji domácí a už v 10. minutě Výborný patičkou těsně minul pravou tyč. Běžela 14. minuta utkání, když Pinkr místo rozehrávky namazal litoměřickému Surmajovi a ten střelou kolem Bešíka, který se snažil střelu zablokovat, poslal domácí do vedení. Pět minut před přestávkou pálil bez přípravy domácí Flégl, ale pozorný Švarc jeho střelu vyrazil. Hned z protiútoku vytěžil Slavoj rohový kop. Ten zahrával z levé strany Petr Klinec a gólman Slanina si srazil míč do vlastní sítě.

Druhý poločas začali lépe hosté. Dostávali se častěji před branku a vytvářeli si i šance. V 53. minutě zachytil Zelinka slabou rozehrávku Litoměřic, okamžitě prodloužil na pravou stranu, kde mu nabíhal P. Klinec, ten přistrčil před branku Pinkrovi, který již měl snadnou úlohu 1:2.

V 70. minutě poslal Švarc dlouhým výkopem na Hassmana, kterého ale domácí hráč poslal k zemi a Slavoj dostal výhodu trestného kopu ze 25 metrů. Zahrával ho P. Klinec a dezorientovaný obránce Litoměřicka napálil levou tyč vlastní branky.

Čtyři minuty před koncem utkání Pinkr dokonale odčinil svou chybu z úvodu utkání, když přihrál P. Klincovi a ten prostřelil brankaře Slaninu. V 89. minutě si ještě vysloužil za komentář na adresu rozhodčího červenou kartu domácí Šustr.

Žatec má na dvanáctém místě tabulky 36 bodů a ty mu již dávají jistotu záchrany. V příštím kole zajíždí na hřiště Krupky, která je v tabulce na 7. místě.

Neratovice-Byškovice - Louny 1:0 (0:0)

Branky: 68. Vorasický
Rozhodčí: Eibl - Vrchota, Benedikt, ŽK 2:4, 120 diváků

Sestava Neratovic: Malík - Pajkrt (89. Barták), Šulc, Chlumecký, Novák (63. Gazdík) - Ďurinda (85. Zelenka), Regner, Brabec (63. Bucha), Vorasický - Kozák, Škarecký

Sestava Loun: Pokorný - V. Suchý, Vokurka, J. Suchý, Fiřt - Zícha (72. Kurka), Trup, Kotlan, Soukup, Hrnčíř - Zeman

Autor: Redakce

5.6.2018 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Elektrotechnici a technici energetici 30 000 Kč Elektrotechnici a technici energetici technik elektronik. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Čtyřsměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 30000 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: místo výkonu práce: Minice 60, Žatec, Náplň práce: , Zodpovědnost za nastavení, údržbu a opravy výrobního zařízení (automatizovaná pracoviště), Provádění preventivní a prediktivní údržby, Odhalování výrobních problémů, jejich analýza a odstraňování příčin, Navrhování technických řešení, modifikací a zlepšování, Požadavky:, Výuční list (vyučen v oboru elektro), vyhláška 50 §5, Orientace v technické dokumentaci?, Samostatnost, aktivní přístup, spolehlivost?, Týmový hráč, Výhodou: Zkušenost v oblasti údržby z výrobního prostředí? Znalost hydrauliky, pneumatiky, mechaniky a elektromechanických systémů?, Znalost PLC, programování, Řidičský průkaz sk. B, Nabízíme: Zázemí úspěšné mezinárodní společnosti, Pracovní smlouvu na dobu neurčitou.Podpora v osobním rozvoji, Zajištění odborných školení v rámci pozice (PLC, automatizace aj.), Zajímavé finanční ohodnocení.Závodní stravování, Příspěvek na dopravu.Dovolená nad rámec zákoníku práce.Zvýhodněný zaměstnanecký mobilní tarif i pro členy rodiny.Cafeterie- měsíční příspěvek na volnočasové aktivity, kontakt: tel.: 775958236 od 8,00 do 16,30 hod, e-mail: Jindriska.vlasakova@hitachi-automotive.eu. Pracoviště: Hitachi automotive systems czech, s.r.o., průmyslová zóna triangle, 438 01 Žatec 1. Informace: Jindřiška Vlasáková, +420 775 958 236. Doprava a logistika - Doprava a logistika Skladník 15 000 Kč Pomocní skladníci skladník/skladnice. Požadované vzdělání: nižší střední. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: místo výkonu práce: Husova 2775 Louny, místo je vhodné pro uchazeče se změněnou pracovní schopností, požadujeme komunikativnost, samostatnost, spolehlivost, praxe v oboru výhodou - není nutná, příjemné vystupování ,zodpovědný přístup. N, nabízíme: jistotu stabilní společnosti, zajímavé finanční ohodnocení, nástup možný ihned, případně dle dohody, kontakt: zdenek-krupka@seznam.cz, osobně na uvedené adrese. Pracoviště: Veřejné stravování cz, a.s. - provozovna louny, Husova, č.p. 2775, 440 01 Louny 1. Informace: Zdeněk Krupka, +420 603 267 370. Doprava a logistika - Doprava a logistika Obsluha zemních a příbuzných 125 Kč Obsluha zemních a příbuzných strojů Řidič kloubového dempru. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 125 kč, mzda max. 160 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: místo výkonu práce: Samota 601 Kryry, Nástup možný ihned., tel.: 777737548, e-mail: buresova@silhanek.cz. Pracoviště: Šilhánek a syn, a.s., Samota, č.p. 601, 439 81 Kryry. Informace: , . Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 19 000 Kč Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) řidič sk.C - nákladní a dodávkové automobily. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 19000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: místo výkonu práce: Osvoboditelů č.p. 3254, 438 01 Žatec 1, přeprava a rozvoz ovoce a zeoeniny, není vhodné pro OZP - fyzická zátěž, Požadujeme: ŘP sk. C, 2 roky praxe v dané oblasti, znalost Žatce a okolí výhodou, výpis z rejstříku trestů, příjemné vystupování, fyzickou zdatnost, Nabízíme - , Služební byt za zvýhodněných podmínek v areálu firmy, možnost finančního růstu, možnost nákupu OZ za zvýhodněné ceny, příspěvek na stravu, stabilitu, kontakt: 774711453, lucie.duchkova@ozbrazda.cz. Pracoviště: Oz brázda žatec s.r.o., provozovna, Osvoboditelů, č.p. 3254, 438 01 Žatec 1. Informace: Lucie Duchková, .

Basketbalistům Loun (v bílém) patřila první polovina utkání, pak již dominovali hosté.
9

Šimon Falta (u míče)
9

Stopka za vyloučení platí. Olomoucký záložník Falta si nezahraje proti Zlínu

-

Ján Kozák prozradil, proč rezignoval. Sedm hráčů z kádru šlo pařit do města!

Velkou kauzu nyní řeší na Slovensku. Po zápase s Českou reprezentací rezignoval na post hlavního trenéra reprezentace Ján Kozák a nyní prozradil proč. Důvodem bylo porušení interních pravidel týmu několika hráči. Hned sedm z nich se totiž vracelo z města až k ránu.

-

Další změna ve FAČR! Vedoucím Sportovně-technického úseku je nově Jiří Kotrba

Změny ve Fotbalové asociaci České republiky pokračují. Novým ředitelem Sportovně-technického úseku se stal Jiří Kotrba. Pod něj bude spadat mimo jiné projekt regionálních fotbalových akademií, úseky grassroots, TOP soutěží či talentované mládeže.