Trenér Karel Chlad musí stále řešit problémy se sestavou. V zadních řadách postrádal Zimolu, který má natržený tříselný úpon. Zraněný je i Zmrhal, pracovní povinnosti nedovolily nastoupit Hankocymu. Na lavičce tak byli pouze dva dorostenci Pinkr a Šmejc.

Utkání nevalné úrovně rozhodly individuální chyby na straně hostujícího celku a nepozornost. Jediný gól Slavoje dal Bešík, který si v utkání vytvořil dvě tutovky po té, co se dokázal prokličkovat obranou. V prvním případě těsně minul, druhou šanci po naražení se spoluhráčem proměnil.

„Odehráli jsme asi jedno z nejhorších utkání. Soupeř byl hratelný, ale svým výkonem zklamala většina hráčů. Dvě branky jsme navíc obdrželi z dobrých 35 – 40 metrů. Bylo to naše první utkání na trávě a postrádáme několik důležitých hráčů, ale náš výkon byl velmi slabý. Musíme bodovat alespoň doma, ale čekají nás soupeři z vrchních pater tabulky,“ hodnotil zápas trenér Karel Chlad.
Slavoj je se ziskem 26 bodů na 10. místě. Jejich soupeř se na 14. pozici bodově vzdálil pronásledovatelům.

Nyní čeká fotbalisty Žatce domácí utkání, ve kterém v sobotu 14. dubna od 17 hodin budou hostit celek Jílového, který je o příčku v tabulce výše a má 27 bodů.

Modrá – Žatec 3:1 (1:0)

Branky: 30. a 60. Čapek, 62. Čisár – 89. Bešík.
Rozhodčí: Šmíd – Kolátor, Provazník, ŽK 1:1, 130 diváků.
Sestava Žatce: Švarc (71. Baštýř) - Bešík, F. Klinec, V. Hynek (78. Šmejc)- V. Sýs, Wiesinger, Zelinka (62. Pinkr), J. Sýs, Hassman, Smékal - P. Klinec.

Jaroslav Tošner