Hostům nebyl nic platný ani prozatím nejlepší výkon v sezóně. Lounský trenér Zdeněk Novotný nemohl znovu počítat se Šindelářem, a jelikož se v minulém kole zranil i druhý brankář M. Jindřich, dostal poprvé v sezóně důvěru Luboš Petřík, který doposud spolehlivě hájil branku rezervy. Chyběli i zranění útočníci Hasil s Grundem, a tak si několik minut v útoku zahrál brankář Šindelář.

Podruhé chyběl také Knotek a příležitost dostal v základu nadějný dorostenec Tomáš Kalivoda. Utkání v krásném moderním areálu ve Spořicích začali lépe hosté, první vyloženou šanci ve 22. po centru Kubisky spálil osamocený Bohata, neboť hlavou přestřelil odkrytou branku. Za osm minut to zopakoval Kalivoda po centru Španihela.

Naopak ve 35. výborně zakročil lounský Petřík. Za dvě minuty zakončil lounský kapitán Václav Suchý své solo jen slabou střelou do náruče brankáře Kropáče. Patrně nejlepší podzimní poločas lounských hráčů skončil bezbrankovou remízou. Ve druhém poločase až v 69. domácí ostrostřelec Robert Schoř mířil z tr. kopu těsně nad branku, ale v 77. z dalšího přímého kopu rozezvučel břevno.

O minutu později z nadějné šance aktivní Kalivoda rozvlnil pouze boční sít. Rozhodující moment přišel v 84., kdy trestný kop z hranice pokutového území proměnil R. Schoř ranou skrz lounskou zeď ve vítěznou branku Spořic 1:0.

1 FC Spořice - FK Louny 1:0 (0:0)

Branka: 84. Schoř. Rozhodčí Beneš, ŽK: 5:4 (Pavlov, Holub, Rezek, Vlček, Váňa – J. Suchý, Kubiska, Bohata, Španihel)

Louny A: Petřík – Domecký, Sainer, Bednář, J. Suchý – Kubiska (86. Chaloupka), Bohata, Španihel, V. Suchý – Střelec, Kalivoda (88. Šindelář). Trenér Zdeněk Novotný