Prvním zápasem na kuponu pro třetí kolo Tip Ligy je derby 1.A třídy Dobroměřice – Louny. Domácí dosáhli tristní bilance, když po dvou zápasech mají skóre 0:7 a žádný bod. Naopak Lounům se výsledkově daří. Dá se očekávat vítězství hostů, i když domácí jistě zabojují. Zvláště pak v derby.

Na druhém řádku je zápas ČFL Blšany – Slavia B. Chmelaři po čtyřech kolech nemají při skóre 1:17 ani bod. Výsledek jiný než vítězství hostů by byl asi malý zázrak, i když rezerva sešívaných dokázala zatím vyhrát jen jednou. V utkání krajského přeboru přijede do Žatce těžký soupeř z Oldřichova. Ten si ve třech zápasech připsal dvě výhry a jednu remízu s Roudnicí v přímém souboji o čelo tabulky. Na vítězství domácích se proto zřejmě příliš spoléhat nedá.

Také v zápase Domoušic a vedoucího celku 1.A třídy Litvínova B domácí favorité nejsou, i když v minulém kole podali hlavně ve druhé půli výborný výkon v Ervěnicích. Právě Litvínov B nasázel v minulém kole šest gólů zatím posledním Černčicím. Těm se zatím v I.A třídě stejně jako Dobroměřicím také vůbec nedaří, otázkou je, zda se chytí s Kopisty, které dosud neprohrály.

Rovněž do Tuchořic přijede v sobotu těžký soupeř z Horního Jiřetína. Tuchořičtí budou hrát v nové sezoně doma poprvé a určitě nebudou chtít prohrát.

Přímý souboj o čelo tabulky 1.B třídy se odehraje v Lounech mezi domácí rezervou a Mezibořím, oba celky stejně tak jako Havraň, která přijede do Podbořan, neztratily dosud ani bod. Oba zápasy nemají favority, naopak ve třetím utkání I.B třídy Postoloprty – Bř. Chomutov jsou jimi domácí.

V posledním utkání 3. kola Tip Ligy hraje Peruc s Blatnem. Domácí na svém hřišti příliš neprohrávají, ale Blatnu se zatím velmi daří.

 

Výsledky tipovací soutěže se dočtete každou středu na stránkách Žateckého a lounského deníku!