Supertrefou IV. kola je krajské derby, v němž 5. Louny hostí 9. Tuchořice. Hosté se umí na derby vytáhnout, ale momentálně se jim nedaří a střelce Jarolíma trápí nakopnutý palec. U domácích je zraněný Chaloupka, Kubiska byl na dovolené a otazník je nad Hasilem, který v sobotu nedohrál kvůli svalovému zranění. Jinak jsou připraveni zaútočit na čelo tabulky.

Bez bodu poslední Žatec B chce konečně zabrat proti Strupčicím, které ještě nevyhrály. Po trestu už může za domácí hrát M. Vořechovský.

Šesté Kryry s dobrou obranou hostí 10. Slavětín s dobrým útokem. Hostům chybí potrestaný Dandel.

Tady je podobná situace, neboť nedávný účastní 1.B třídy, domácí Kr. Dvůr dal zatím jen 4 góly, zatímco hosté z Lenešic jich nastříleli už 14 a jsou druzí.

Desáté Kozly ještě nevyhrály, ale daly stejně 4 góly jako favorizovaný 6. Panenský Týnec, který už má 4 body. Po trestu za hosty už může hrát Lukšík na rozdíl od Košuta.

První podzimní výhry dosáhly před týdnem 9. Cítoliby B a 8. Líšťany, jejichž derby může skončit plichtou.

Soupeři na tomto řádku v sobotu remizovali. Předposlední Domoušice tak získaly vůbec 1. bod, hosté z Lišan jsou na 5. místě, ale musejí čekat, jaký trest dostane vyloučený Marek.

Postoloprty B jsou 4. bez prohry, zatímco 6 . Lipenec má sice stejně bodů, ale proti domácím už o utkání více.

Hlubany , které jsou na 9. místě, doma umí zahrát. Zatím se od hostů, 7. Vroutku, který má dosud jenom 3 body, čekalo trochu více.

Nerovný terén na půdě 10. Nového Sedla může ovlivnit hru druhých a ofenzivně laděných hráčů Buškovic, kteří ještě neztratili ani bod a jsou i tady favority.

 

Výsledky tipovací soutěže se dočtete každou středu na stránkách Žateckého a lounského deníku!