Čtenářská Tip Liga se právě dostala VI. kolem do své poloviny.

1) Stále poslední Černčice se teprve hledají, ale už věří v první body právě v derby, které je i Supertrefou. Hosté z Domoušic jsou sedmí, ale čekají, jaký trest zítra dostane jejich brankář L. Šulc za vyloučení po dvou ŽK.

2) Žatečtí fotbalisté mají stále problémy se sestavou, hrou a někteří i přístupem k povinnostem. Ke zraněným přibyl i vyloučený Uhliar, otázka, co mu disciplinárka zítra udělí za trest. Domácí na 10. místě rozhodně nejsou favoritem se třetí Loko Chomutov. Můžou jenom překvapit.

3) Louny B vedou tabulku jako nováček bez ztráty bodu. Inkasovaly jediný gól, zatímco hosté z 11. Obrnic mají nejděravější obranu se 16 inkasovanými góly.

4) Krásný Dvůr klesl na poslední místo a chtěl by i s omlazeným celkem konečně vyhrát nad nevyzpytatelnými Chlumčany, které jsou šesté.

5) Čtvrté Dobroměřice B mají na zítra u diciplinárky k projednání trestu pro vyloučeného Poništa. Přesto jsou favoritem s 9. SK Cítoliby B.

6) Oba soupeři na tomto řádku v minulém kole vyhráli, předposlední Černochov vůbec poprvé. Přes zlepšení hostů je ale favoritem domácí Chožov, šestý tým tabulky.

7) Sousedé z tabulky se utkají na půdě 4. Tuchořic B, které mají o jenom o jeden bod více než 5. Lišany.

8) Postoloprtská rezerva je stále bez prohry třetí a hostí Čeradice, které postoupily na 6. místo své skupiny.

9) Zlepšující se Kněžice jsou nyní na osmém místě, ale čeká je velmi těžký úkol s Buškovicemi. Hosté mají věhlasné kanonýry, ale nyní poprvé vyšli naprázdno, Baník prohrál a opustil své vedoucí místo.

10 ) Nové Sedlo po debaklu v Holedeči je nyní na 10. příčce a přivítá 6. Nepomyšl. Hosté jsou nyní v pohodě po vysokém vítězství doma.

Výsledky tipovací soutěže se dočtete každou středu na stránkách Žateckého a lounského deníku!