Pro II. kolo Tip ligy našich čtenářů jsme opět připravili malou rekapitulaci u týmů, jejichž zápasy účastníci nyní tipují.

1) Dočkají se poslední Blšany ve 4. jarním utkání ČFL prvního vítězství? Za výkony by si to už zasloužili, ale 16. Příbram B potřebuje rovněž body k záchraně. Blšany čekají na dnešní verdikt DK ČMFS pro v Chebu vyloučené hráče Suchého a Japana.

2) Na první výhru čeká také 13. Slavoj Žatec, který hostí poslední 16. SIAD Souš. Domácí rovněž čekají na trest pro Šidlofa, který by měl dostat jen podmínku.

3) Jak na tom opravdu jsou 11. Tuchořice, které před týdnem předvedly výbornou hru, ukáže sobotní duel se druhými Spořicemi.

4) Doma chce bodovat Stř. Dobroměřice, který je sedmý, ale chybí mu stoper Halíř, zraněný je Krupka a na výši trestu čeká Sekula, jenž by měl vyjít jen s podmínkou. Hosté z H. Jiřetína mají jen o 3 body více a jsou třetí.

5) Předposlední Domoušice cítí šanci na možnost bodovat, když hostí 10. Ervěnice. V domácím posíleném týmu by už měla nastoupit další posila klášterecký Vrba.

6) Po smolném porážce posledních Černčic venku by potřebovali v roli domácích už zabodovat. Bude to ale těžké, vedoucí Litvínov B sice o víkendu prohrál, ale zůstává favoritem celé soutěže.

7) Derby se hraje v Podbořanech, které jsou na 9. místě, ale v případě výhry by se dostaly před svého soupeře Žatec B, který je sedmý. Obě mužstva před týdnem zahrála výborně. Domácí Fišer, který se vrátil ze Žatce, čeká na trest za vyloučení po dvou ŽK, ale měl by dostat podmínku.

8) Hitem kola je utkání vedoucích Postoloprt se druhou Havraní, mezi nimiž je dnes rozdíl 6 bodů. Pro domácí by výhra byla velkým krokem k postupu.

9) Favoritem je zatím 6. FK Louny B, jehož soupeř Klášterec je až na 14. místě.

10) Zatím třetí Lenešice hostí sedmé Chlumčany. Hosté měli v sobotu tři vyloučené, ale dva z nich po dvou ŽK patrně vyjdou jen s podmínkou.