1) V derby posledních Černčic s 5. Dobroměřicemi jsou favority hosté. Naděje na záchranu domácích už je jen teoretická a hostům se daří, i když mají tři zraněné hráče a stopera Halíře opět v USA.

2) Předposlední Žatec A potřebuje bodovat, ale to bude moc těžké. Na výši trestů od disciplinárky čekají jeho čtyři před týdnem vyloučení hráči (Podroužek, Němec, Baierl, Uhliar). V neděli je mohou doplnit hráči z B týmu, kteří hrají v sobotu. Hosté z Modré jsou na 5. místě.

3) Velmi důležité utkání čeká 12. Domoušice, které mají jen o 1 bod více než jejich sobotní soupeř – 13. Jirkov

4) Šesté Louny B hostí o záchranu hrající 12. SKP Kadaň a jsou doma favoritem.

5) Velká Černoc je na 6. příčce, doma hraje spolehlivě a očekává se její vítězství. Hosté z Peruce, která již spadla na předposlední místo, v poslední době góly nedávají a může je to stát sestup.

6) V posledních kolech stále se lepšící Havran Kryry už poskočil na 7. místo, což by měl potvrdit doma s 9. Chlumčany, které mají jen o pouhý bod méně. Za hosty může po trestu už hrát Seifert.

7) Od podzimu vedoucí Blatno sice nemá tak oslnivou formu jako v první části soutěže, ale mělo by si poradit s 11. Krásným Dvorem. Hosté, kteří po sestupu z kraje byli do minulého týdne stále pod čarou ponoru, se však v posledním měsíci hodně zlepšili, poskočili na 11. příčku a myslí na záchranu.

8) FK Kozly díky jarnímu zlepšení vystoupal na 8. místo, což by chtěl tým potvrdit nyní s 10. Černochovem, který se také dost zlepšil.

9) Bezděkov je sedmý a má o 5 bodů méně než mají 4. Staňkovice, kterým pomalu stoupá forma.

10) Podzimní král Lubenec sérií porážek sice klesl až na 5. místo, ale nyní po výhře ve Vroutku je už třetí a opět je ve hře o postup. Hosté ze Želče se proti úvodu jara trochu polepšili, ale zůstávají v klidu na 10. místě.