Oblíbená čtenářská soutěž Tipliga po krátké letní přestávce opět startuje.

Pravidla Tip ligy čtenářů Deníku zůstávají stejné jako na jaře. Tipují se výsledky fotbalových zápasů týmů z žateckého, lounského a podbořanského regionu. Překontrolovat si je čtenáři mohou na internetových stránkách www.denik.cz nebo www.tipliga.cz.

Ve Tip lize vyhrává nejlepší soutěžící týdenního kola ceny od Pivovaru Rohozec, například pro první kolo je připraveno dárkové balení. Nejlepší tipaři sezony se mohou těšit na hodnotné ceny.

V krátkosti se v nejdůležitějších bodech vrátíme k pravidlům:

Jak tipovat?

Pomocí hlasovacího kuponu, který si vystřihnete z novin, vyplníte a odnesete jej přímo do redakce Žateckého a lounského deníku, kam jej také můžete zasílat poštou (nám. Svobody 123, 438 01 Žatec). Tipující z Loun mají možnost kupony tradičně odevzdat do tamní prodejny tiskovin a tabáku p. Stehlíka na Mírovém náměstí.

Kdy je uzávěrka hlasování?

Hlasovací kupony musí být odevzdány nejpozději každý pátek do 16.00 hodin na výše jmenovaných sběrných místech.

Jak vyplnit kupon?

Pokud jste se do nové sezony přihlásil poprvé, v kolonce „Moje startovní číslo“ napište „N“. Číslo vám bude redakčním systémem přiděleno a dozvíte se jej ve středečním přehledu kola v tištěném vydání Žateckého a lounského deníku. U vybraných deseti zápasů poté zadejte vaše tipy. 1 = výhra domácích, 0 = remíza, 2 = výhra hostů. Dvojtipy nejsou povolené. V kolonce Supertrefa vyplňte váš tip na to, kolik celkem gólů padne ve vybraných zápasech. Supertrefa bude rozhodovat o vítězích kola nebo celkových vítězích při bodové shodě.

Hlasování po internetu

I toto zůstává beze změn. Na stránkách www.denik.cz nebo www.tipliga.cz zadáte vaše startovní číslo a heslo. Vstup do soutěže a první tipování ale i tipující na internetu musí vždy provést na originálním kuponu z novin, neboť je nutné si zvolit heslo (libovolné čtyřčíslí).