Čtenáři, kteří mají v oblibě Tip ligu, ale i noví zájemci o soutěž s hodnotnými cenami, zbystřete. Podzimní část tipovací soutěže startuje už brzy, opět budete hádat fotbalové výsledky.

Oblíbená fotbalová tipovací soutěž začne už za pár dní, pozorně sledujte Deník. Kupony, pomocí kterých čtenáři mohou tipovat výsledek deseti vybraných utkání z regionu, budou vycházet každý všední den v tištěném vydání Žateckého a lounského deníku. Pro vítěze jednotlivých kol, ale i pro celkového, jsou připraveny hodnotné ceny.

Pravidla Tip ligy čtenářů Deníku zůstávají stejná. Tipují se výsledky fotbalových zápasů týmů z žateckého, lounského a podbořanského regionu. Překontrolovat si je čtenáři mohou na internetových stránkách www.zatecky.denik.cz/tipliga.

Kupony budou vycházet v průběhu celého týdne. Výsledky a hodnocení budeme opět přinášet ve středečním tištěném vydání Žateckého a lounského deníku.

V Tip lize vyhrává nejlepší soutěžící týdenního kola, ale také nejlepší tipaři celé sezony. V krátkosti se v nejdůležitějších bodech vrátíme k pravidlům:

Jak tipovat?

Pomocí hlasovacího kuponu, který si vystřihnete z novin, vyplníte a odnesete jej přímo do redakce Žateckého a lounského deníku, kam jej také můžete zasílat poštou (nám. Svobody 123, 438 01 Žatec).Tipující z Loun a okolí mají možnost kupony tradičně odevzdat do tamní prodejny tiskovin a tabáku pana Stehlíka na Mírovém náměstí. Připravena je tam označená schránka.

Kdy je uzávěrka hlasování?

Hlasovací kupony musí být odevzdány nejpozději každý pátek do 16.00 hodin na výše jmenovaných sběrných místech.

Jak vyplnit kupon?

Pokud jste se do nové sezony přihlásil poprvé, v kolonce „Moje startovní číslo" napište „N". Číslo vám bude redakčním systémem přiděleno a dozvíte se jej ve středečním přehledu kola v tištěném vydání Žateckého a lounského deníku.

U vybraných deseti zápasů poté zadejte vaše tipy. 1 = výhra domácích, 0 = remíza, 2 = výhra hostů. Dvojtipy nejsou povolené. V kolonce Supertrefa vyplňte váš tip na to, kolik celkem gólů padne ve vybraných zápasech. Supertrefa bude rozhodovat o vítězích kola nebo celkových vítězích při bodové shodě.

Hlasování po internetu či mobilním telefonem?

I toto zůstává beze změn. Na stránkách www.zatecky.denik.cz/tipliga nebo www.tipliga.cz zadáte vaše startovní číslo a vyplníte kupon. Vstup do soutěže ale čtenáři musí provést na originálním kuponu z novin!

Hodně štěstí ve hře!