Už příští týden začne na sportovní stránce tištěného Žateckého a lounského deníku vycházet kupón na jarní část oblíbené Tip Ligy. Tipovat se bude opět deset utkání fotbalových soutěží v regionu. Připraveny jsou hodnotné ceny pro celkové vítěze i úspěšné soutěžící v jednotlivých kolech.

Účastníci soutěže budou moci tipovat opět pouze na originálním kupónu vystřiženým z novin, který bude vycházet v týdnu.

Čtenáři tipují výsledky deseti redakcí vybraných fotbalových zápasů od IV. třídy po divizi. Bude se také tipovat celkový počet branek, to pro případ rovnosti bodů u nejlépe tipujících hráčů. Tipující u každého zápasu napíše 0, 1 nebo 2, podle toho, jak odhaduje výsledek utkání (1 vítězství domácích, 2 vítězství hostí, 0 remíza).

Vystřižené kupóny z novin se posílají do žatecké redakce (náměstí Svobody 123, 438 01 Žatec). Sběrné místo pro čtenáře z Loun je, jako již tradičně, také zřízeno v prodejně tabáku Jiřího Stehlíka na Pražské třídě v Lounech.

Pokud hráč tipuje poprvé, napíše do kolonky pro identifikační číslo velké písmeno N, bude mu pro další soutěž přiděleno. Uzávěrka pro vhození kupónů do sběrné schránky je vždy v pátek v 16 hodin. Ve středu pak přinese Žatecký a lounský deník výsledky tipovaných zápasů a seznam hráčů Tip Ligy. V seznamu zjistí nový hráč své identifikační číslo. Nový hráč se může zapojit kdykoliv v průběhu soutěže, samozřejmě čím dřív tak učiní, tím je jeho šance na celkové umístění vyšší. Každý hráč však může hlasovat v jednom kole pouze jednou a pod jedním identifikačním číslem.

Hodně štěstí ve hře!