Tentokrát doma prohráli vysoko s Ledvicemi. Trenér Martin Brynda se potýká s nedostatkem hráčů, takže už od počátku zápasu s Ledvicemi musel také nastoupit. Domácí nezačali dobře a v 8. a 9. minutě dostali po chybách obrany a nepokrytí hráčů dva góly. Snížit mohl Michal Plánička, ale jeho střela po čtvrthodince hry skončila na břevně. V tu dobu nikdo netušil, že to byla jediná šance domácích za zápas. Hosté ještě do poločasu dali dva góly. Ten na 0:4 vzbudil emoce, neboť pomezní rozhodčí signalizoval „ofsajd“ nahrávajícího hráče, ale hlavní hru pustil.

Cestou do kabin brankář domácích Josef Novák dostal od rozhodčího za vulgární urážky červenou kartu. Do brány tak šel do druhé půle Kořán, který vystřídal Bryndu. Domácí v deseti se prakticky na nic nezmohli. Navíc v 75. minutě Plánička fauloval unikajícího hráče, za což dostal červenou kartu. Z následného trestného kopu hosté pěknou střelou „do šibenice“ upravili na 0:5.

Tuchořice – Ledvice 0:5 (0:4)

Tuchořice: Josef Novák – Malý, Brynda (46. Kořán), Procházka, Benda – Jan Novák, Plánička, J. Holák, Orság – Bartoň, J. Jarolím (80. Veit) Rozhodčí Janeček, ŽK 6:4, ČK 2:0, diváků 120