Utkání začal Litvínov drtivým tlakem, už ve 4. minutě nastřelil břevno, za poločas měl další dvě vyložené šance. „K bodu nám výrazně pomohl brankář Josef Novák, který zlikvidoval i samostatné úniky soupeřových útočníků. Litvínov byl herně lepší, přehrávali nás. Náš tým s obrannou taktikou už nastoupil, snažili jsme se hlavně bránit a nedělat vzadu chyby,“ uznal kvality soupeře trenér Tuchořic Martin Brynda.

V týmu domácích se po dvou měsících vrátil na místo stopera Pavel Procházka a jeho výkon rovněž pomohl k precizní obraně, řekl trenér. Přestože Litvínov byl lepší, vedení se ujali domácí. V 64. Jarolím vysunul Malého a ten překvapil favority. Ještě předtím nastřelil Jarolím vnější břevno, jiné šance už si domácí nevypracovali. Litvínov pak ještě vystupňoval tlak a v 75. se dočkal vyrovnání. Výborný brankář ještě stačil první prudkou střelu vyrazit, ale na dorážku útočníka hlavou už byl krátký. Domácí pak cennou remízu ubránili.

Tuchořice – Litvínov B 1:1 (0:0)

Branka: 64. Malý. Rozhodčí Mydlář.

Tuchořice: Jos. Novák – Procházka, Jan Novák, Ibl, Benda, Veit (77. Šmidílek), Pohorelec, Plánička, Malý (89. Votava) – J. Jarolím, Bartoň (92. Lehman). Tr. Brynda.