Příznivci Dobroměřic se těšili na první jarní domácí utkání svého celku, který v minulém kole rozdrtil Spořice na jeho hřišti vysoko 11:0. Bohužel, v pátek odpoledne přišla zpráva, že jejich soupeř z Klášterce nad Ohří z důvodu vysokého počtu marodů nemůže k utkání nastoupit a tak se v Dobroměřicích na perfektně připraveném trávníku nehrálo.

Kryry - Spořice 0:2 (0:0)

Havrani na jaře ještě nebodovali a první úspěch měl přijít proti celku, který dostal jedenáctibrankový příděl od Dobroměřic. Hosté však sebrali domácím iluze a nejen, že jejich gólman udržel čisté konto, ale z Kryr si odvezli tři body za výhru, na které se podíleli brankami Zvárovec v 56. minutě a Holman v 69. minutě utkání.

Údlice - Domoušice 2:0 (1:0)

Bez bodu tentokrát zůstali také fotbalisté Domoušic, kteří nedokázali najít recept na překonání obrany soupeře. Údlice poslal do vedení ve 39. minutě Hašek. Brankovou pojistku pak přidal v 71. minutě Kučera. Závěr utkání byl hodně nervózní a hostující Beránek v něm inkasoval tři minuty před koncem červenou za slova adresovaná sudímu. Údlický Klíma pak inkasoval červenou za brutální faul minutu před závěrečným hvizdem.

Kopisty - Vroutek 2:1np (0:0)

Kopisty potřebují každý bod k záchraně a tentokrát si připsaly hned dva. Branky padaly až v samotném závěru utkání. Deset minut před koncem šli domácí do vedení brankou Štěpničky. Vroutek zmobilizoval poslední síly a v 89. vyrovnal Kukla. Prémiový bod pak domácí vystříleli v penaltách, ve kterých byli úspěšnější 4:3.

LoKo Chomutov - Podbořany 2:5 (1:2)

Není to tak dávno, co chomutovští hrávali divizi. Teď se potácejí na dně A třídy a jejich skalp si odvezli fotbalisté Tatranu. Domácí šli do vedení v 9. minutě brankou Vondráčka, ale ještě do přestávky srovnal Poborský a ve 39. poslal svůj tým do vedení Jančík.

Krátce po přestávce navýšil vedení hostujícího celku svou druhou brankou Poborský. V 67. sice snížil Pazderka, ale v samotném závěru, v 89. a 90. minutě, se dvakrát prosadil do otevřené obrany Gregor a zajistil tak Tatranu zaslouženou vysokou výhru. Podbořany poskočily v neúplné tabulce na druhé místo, bod za Ledvice. Chomutov klesl na poslední sestupovou příčku za Kopisty.