Fotbaloví veteráni v V. kole OLV nastříleli 28 branek, z toho vedoucí kanonýr Karel Fuks přidal další čtyři a pomohl dostat svůj tým AFK Žatec do čela tabulky na skore o jedinou trefu před mužstvem Libočan. To otočilo stav v Žiželicích až díky dvěma penaltám. Tím klesl FK Louny, který měl volný los, až na třetí příčku. Hrálo se slušně, padly jen 2 žluté karty.

Podbořany – Postoloprty 2:1 (1:1)

Recept na překonání domácího brankáře Bláhy si předepsal žatecký lékař Jiří Hamous a ve 13. dostal hosty do vedení, ale domácí stihli dvěma góly otočit výsledek.

Branky: 35. Richtárech, 48. Helus – 13. J. Hamous. Rozhodčí Suchánek, bez karet.

AFK Žatec – Lubenec 9:3 (3:1)

Kvůli vysoké trávě se místo na Floře hrálo v Libočanech. V utkání bohatém z obou stran na šance, vedli domácí v poločase hattrickem kanonýra Fukse, který přidal po přestávce ještě svůj čtvrtý gól a upevnil si vedení v tabulce kanonýrů.

Branky: 5., 34., 43. a 64. Karel Fuks, 52. Bochořák, 74. Grežo, 77. Plečinda, 83. Nagy, 89. Belej. Rozhodčí Bázler karty nepotřeboval.

Žiželice – Libočany 3:4 (3:1)

Hosté hrající na prventví v tabulce vedli gólem Zamrly, ale pak soupeře podcenili. Čistým hattrickem do přestávky otočil Petr Huttr na 3:1. Hosté vyrovnali dvěm pokutovými kopy Strnada, nařízenými za fauly na unikajícího Lukáče a o výsledku rozhodl technickou střelou Hynek. Kuriozitou bylo, že se v týmu hostů vystřídali tři brankáři.

Branky: 33., 43. a 45. Huttr – 18. Zamrzla, 60. a 68. (pok. kopy) M. Strnad, 78. P. Hynek. Rozhodčí M. Šramota, ŽK 0:2.

Slavoj Žatec – F. Kounov 3:3 (2:2)

Chybějícího rozhodčího dobře nahradil po dohodě soupeřů domácí Frant. Dub. Domácí vedli zásluhou Lopaty, ale hosté dvěma góly otočili a poločasovou plichtu stanovil hlavou Mir. Junk. Po přestávce šli hosté do vedení a Slavoj vyrovnával až z pokutového kopu na svoji čtvrtou remízu.

Branky: 12. Lopata, 37. Mir. Junk, (65. pok. kop) Zmrhal – 23. a 48. Pavel Diepold, 27. (pok. kop). Rozhodčí Dub, bez karet.