Lounští odjížděli k utkání pouze s jedním náhradníkem do pole a náhradním gólmanem Patrovským. V jejich sestavě se objevil první fotbalista tmavé pleti. Z Kladna přišel na zkoušku jednadvacetiletý Seri Antonie Feriole Bagou z Pobřeží Slonoviny, kterého fanoušci měli možnost vidět na podzim v Lounech v dresu Kladna. V minulosti prošel například mládežnickými týmy Dukly Praha nebo HFK Olomouc.

Přípravný zápas svěřencům trenéra Kudely vůbec nevyšel. Nejen že na hřišti v Drahovicích nedali ani branku, ale k tomu pět branek inkasovali. Nevíc se v úvodu druhého poločasu zranil Michal Lesniak, na jeho místo nastoupil jeho jmenovec Nykl.

Příští utkání odehrají Louny opět venku a to v Mostě, kde v neděli 16. února nastoupí proti čtvrtému celku krajského přeboru, Mosteckému FK. Výkop utkání je stanoven na 11. hodinu.

„Louny přijely s dobrým divizním týmem, držely s námi krok, hrály důrazně, byla to dobrá prověrka. My jsme se poučili z chyb a hlavně z přístupu v zápasech s Ústím a Teplicemi, hráli jsme důrazně. Hra již měla parametry, hrálo se v tempu, v tomto trendu budeme pokračovat,“ hodnotil trenér Slavie Robert Žák.

FC Slavia Karlovy Vary – FK SEKO Louny 5:0 (2:0)
Branky: Maňák 2, Vokáč, Stockner, Procházka.
Louny: Pokorný - Minařík, Vokurka, Suchý, Zerner – Zícha, Jaroš, Sulovský, Trup, Bagou – Lesniak (47. Nykl), Gajecký.