Rozdílnou formu mají v současné době fotbalisté Žatce a Postoloprt v krajském přeboru. Zatímco Žatci se po tápání v úvodu sezony nyní výsledkově daří, Postoloprty naopak prohrávají.

Bílina - Žatec 2:3 (0:0)

Žatec neprohrál už šest západů v řadě a v tabulce stoupá nahoru. V sobotu potvrdil dobrou formu na hřišti Bíliny, když tam dokázal vyhrát 2:3. Domácí byli v prvním poločase lepší, branku ale nedali. Dočkali se ve 47. minutě po chybné rozehrávce brankáře Weissera, kterou potrestal Tůma – 1:0. Pak ale po závaru vyrovnal Wiesinger a Zelinka nádhernou střelou poslal žatecké fotbalisty do vedení. V 77. minutě neúnavný Sýs šel důrazně za míčem, vyhrál souboj s domácím obráncem, posunul na Tomáše Hynka, který chytře přistrčil Hankocymu, jenž se nemýlil – 1:3. Domácí už jen v 86. minutě snížili Růžičkou, hosté závěrečný tlak fotbalistů Bíliny ustáli a odvezli si tak tři body.

Krupka - Postoloprty 5:2 (2:0)

Naopak postoloprtské tápání pokračuje, v sobotu tým v Krupce prohrál čtvrtý zápas v řadě. V první poločase za domácí skórovali Rilke a Valenta, na 3:0 dal v úvodu druhé půle opět Rilke. Pak sice v 51. minutě Papežík a v 61. Martin Junek z penalty snížili na 2:3, domácí ale rychle dvěma góly rozhodli. V 62. završil hattrick Rilke a v 75. minutě dal na konečných 5:2 pro Krupku Al-Eraidi. ⋌(pk)