Na vítězné vlně plují novou sezonou krajského přeboru fotbalisté Slavoje Žatec. Vyhráli i třetí utkání v řadě, když si v sobotu doma poradili se spojeným týmem Horního Jiřetína a Litvínova. Spolu s Mosteckým FK tak vede Slavoj tabulku krajského přeboru.

Před 150 diváky se domácí žatečtí fotbalisté ujali vedení v závěru prvního poločasu, trefil se Petr Klinec. Hned v úvodu druhé půle zvyšoval Pavel Hassman a chvíli po tom bylo na stadionu u Ohře ještě veseleji, když proměnil penaltu Vítězslav Hankocy. Ani za stavu 3:0 se hosté ale nevzdali a podařilo se jim snížit na rozdíl jediné branky. Vítězství pro domácí v závěru pojistil svou druhým gólem v utkání Hassman.

Žatec – H. Jiřetín / Litvínov 4:2 (1:0)

Branky: 41. P. Klinec, 48. a 89. Hassman, 55. Hankocy (pen.) – 70. Mikulčík, 86. Hlaváček; Rozhodčí Krutina; ŽK: 3:1; Diváci: 150

Slavoj Žatec: Švarc – Wiesinger, Zimola, F. Klinec, T. Hynek (73. Zmrhal) – Hassman, Bešík, Zelinka, Paul – P. Klinec (89. Šmejc), Hankocy