Nejzajímavějším utkání víkendu v krajském fotbale je derby v Domoušicích, které se hraje v sobotu 17. října v 15.30 hodin.

Domácí Sokol má na 8. místě o tři bod více, než hosté z Dobroměřic. To znamená, že už jednogólové vítězství by hosty vyneslo před domácí. Ti však mají na podzim lepší formu než na jaře. Hostující Středohor má nopak stále potíže se zraněnými hráči, kteří teprve začínají s tréninkem.

Ve stejný čas hostí FK Louny letošní překvapení – vedoucí Březno. Hosté venku zatím prohráli jen jednou, domácí na svém hřišti už dvakrát. Na lídra ztrácejí 4 body a potřebují navázat na vítězství v Ervěnicích.

Tři utkání 1.B třídy se hrají už v sobotu, když na půdě vedoucího Havranu Kryry hraje H. Jiřetín B, v Tuchořicích nastoupí Údlice, a Lenešice hostí SKP Kadaň. V neděli 18. října se v této skupině hraje další derby, v němž Černčice přivítají Žatec B, když obě mužstva dělí v tabulce jen skore a dvě příčky.

V krajském přeboru po včerejším večerním duelu Chmel Blšany – Souš se hraje v neděli zápas Žatec A – Tatran Kadaň. Hosty vede nyní po Janu Límovi někdejší trenér Žatce, internacionál Josef Jebavý. Jeho tým má na 7. místě o dva body více než domácí Slavoj, který však doma hraje výborně a ztratil tu jediné body před dvěma týdny s vedoucí Roudnicí.

Ven jedou v sobotu v 10.30 Podbořany do Havraně, zítra Postoloprty na L. Chomutov B a Louny B na Ervěnice B