V plné útočné síle nastoupil Žatec v rozlučce s podzimem proti týmu Lovosic. Ani Osumanu, ani Duvnjak a ani nikdo další ale nevstřelil branku, a tak fanoušci Slavoje viděli dělení bodů.

V první půli byl zápas hodně vyrovnaný, první šanci měli domácí fotbalisté. Osumanu šel už v 7. minutě sám na brankáře hostů, ale vystřelil mimo. V 10. se poprvé snažili zavařit domácím fotbalisté Lovosic, ale také pohořeli.

V 15. pálil žatecký Lácha jen do golmana Marka, stejně jako hostující Bukač do Jakubova ve 24.

Ve 25. sice skončil balon v žatecké síti, ale až poté, co byl jednoznačně faulován golman Jakubov, a sudí tak správně branku neuznal.

Ve 28. měl další velkou šanci hostující Bukač, prokličkoval mezi třemi hráči Žatce, zakončil ale jen těsně vedle pravé tyče.

Poslední slovo měli v první části hry domácí, ve 38. se ale hlavou neprosadil Klasna a ani z následné dorážky Duvnjak.

Do druhé půle ale vstoupili lépe hosté: v 66. měl vyloženou šanci Hanych, ale Jakubov byl opět úspěšnější.

V dalších minutách měli stále více balon na kopačkách hosté, ale své šance neproměňovali. V 72. z úhlu Laušman pálil jen do připraveného Jakubova.

Dvě poslední příležitosti ke změně skore měli v posledních minutách přece jen domácí. V obou případech měl příležitost Duvnjak a v obou případech selhal. Nejprve pálil v 79., ovšem brankář hostů jeho pokus kryl. Podruhé se dostal do vyložené šance v 89., když ho kolmicí vyslal do souboje s golmanem Lácha, Duvnjak ale Marka překonat nedokázal.

Po spravedlivé dělbě bodů má Žatec v divizní tabulce po podzimu čtyřiadvacet bodů. V patnácti zápasech dokázali fotbalisté Slavoje šestkrát zvítězit, šestkrát remizovali a třikrát prohráli.

Žatec – Lovosice 0:0

Sudí Štěrba, ŽK 3:3, 100 diváků

Sestava Žatce: Jakubov – Fiřt, Bešík, Duran, Krejčík – Kmoch (45. Černý), Heinc, Lácha, Klasna – Osumanu (70. Stožický), Duvnjak. Trenér Koutenský