Nejrychlejší běžec Hillary Kiptum Maiyo Kimaiyo z Keni dobíhá na lounské výstaviště. Trať zvládl v čase 44:19 Memoriál Karla Raise v Lounech Memoriál Karla Raise v Lounech. Pro děti byla připravena řada sportovních aktivit Memoriál Karla Raise v Lounech. Pro děti byla připravena řada sportovních aktivit Memoriál Karla Raise v Lounech. Pro děti byla připravena řada sportovních aktivit Memoriál Karla Raise v Lounech. Pro děti byla připravena řada sportovních aktivit Memoriál Karla Raise v Lounech. Pro děti byla připravena řada sportovních aktivit Memoriál Karla Raise v Lounech. Pro děti byla připravena řada sportovních aktivit Memoriál Karla Raise v Lounech. Pro děti byla připravena řada sportovních aktivit Memoriál Karla Raise v Lounech. Memoriál Karla Raise v Lounech. Memoriál Karla Raise v Lounech. Děti si mohly například zahrát klasické kuličky Děti si mohly například zahrát klasické kuličky Lidový běh po lounském výstavišti Lidový běh po lounském výstavišti Lidový běh po lounském výstavišti Lidový běh po lounském výstavišti Lidový běh po lounském výstavišti Lidový běh po lounském výstavišti Lidový běh po lounském výstavišti Lidový běh po lounském výstavišti Lidový běh po lounském výstavišti Lidový běh po lounském výstavišti Lidový běh po lounském výstavišti Lidový běh po lounském výstavišti Lidový běh po lounském výstavišti Lidový běh po lounském výstavišti Lidový běh po lounském výstavišti Lidový běh po lounském výstavišti Lidový běh po lounském výstavišti Lidový běh po lounském výstavišti Lidový běh po lounském výstavišti Lidový běh po lounském výstavišti Lidový běh po lounském výstavišti Lidový běh po lounském výstavišti Memoriál Karla Raise v Lounech Lidový běh po lounském výstavišti Memoriál Karla Raise v Lounech. Pro děti byla připravena řada sportovních aktivit Memoriál Karla Raise v Lounech. Pro děti byla připravena řada sportovních aktivit Memoriál Karla Raise v Lounech. Pro děti byla připravena řada sportovních aktivit Memoriál Karla Raise v Lounech. Pro děti byla připravena řada sportovních aktivit Memoriál Karla Raise v Lounech. Pro děti byla připravena řada sportovních aktivit Memoriál Karla Raise v Lounech. Pro děti byla připravena řada sportovních aktivit Lidé sledují průjezd borců cílem Lidé sledují průjezd borců cílem Prostor cíle závodu Prostor cíle závodu Memoriál Karla Raise v Lounech Memoriál Karla Raise v Lounech Sportovci přijíždějí na lounské výstaviště Vítěz závodu handbikerů Rafal Wilk z Polska vjíždí do cíle Vítěz závodu handbikerů Rafal Wilk z Polska, vyhrál už potřetí v řadě, i když letos se mu nepodařilo překonat svůj vlastní traťový rekord, který stanovil loni. Vítěz závodu handbikerů Rafal Wilk z Polska (uprostřed), vlevo druhý Miroslav Šulc a třetí Daniel Kukľa ze slovenska Nejlépe si na in-line bruslích vedl Ondřej Suchý. Trať proletěl průměrnou rychlostí 36 kilometrů za hodinu v konečném čase 24:56.64. Nejlépe si na in-line bruslích vedl Ondřej Suchý. Trať proletěl průměrnou rychlostí 36 kilometrů za hodinu v konečném čase 24:56.64. Radovan Šabata zpovídá nejrychlejší handbikerku mezi ženami, Kateřinu Antošovou. Radovan Šabata zpovídá nejrychlejší handbikerku mezi ženami, Kateřinu Antošovou. Radovan Šabata zpovídá druhého nejrychlejšího handbikera Miroslava Šulce Radovan Šabata zpovídá druhého nejrychlejšího handbikera Miroslava Šulce Nejrychlejší běžec Hillary Kiptum Maiyo Kimaiyo z Keni dobíhá na lounské výstaviště. Trať zvládl v čase 44:19 Druhý nejrychlejší běžec Abel Kibet Ro z Keni dobíhá na lounské výstaviště. Trať zvládl v čase 45:04 Druhý nejrychlejší běžec Abel Kibet Ro z Keni dobíhá na lounské výstaviště. Trať zvládl v čase 45:04 Třetí nejrychlejší běžec Silas Kiprono Too z Keni dobíhá na lounské výstaviště. Trať zvládl v čase 45:28 Memoriál Karla Raise