Diváci viděli v duelu Loun a Mostu dvacet branek, domácí Slovan ale neslavil

Louny /FOTO/ - Poslední duel základní části Ústecké krajské ligy odehrají lounští hokejisté v Roudnici. Před závěrem jsou na čtvrté pozici.

13.2.2018

Mostečtí lvi (v modrých dresech) si poradili s týmem Loun.Foto: Tomáš Urban

Jen jedinkrát v celé základní části Ústecké krajské ligy prohráli hokejisté Mostu. Bilanci udrželi Mostečtí Lvi i v Lounech. Tam diváci viděli dvacet branek, třináct z toho ale v síti Slovanu. Louny odehrály doma poslední zápas základní části, zakončí ji v Roudnici.

První třetina přinesla poměrně vyrovnaný hokej. Domácí šli dokonce na začátku druhé minuty do vedení brankou Adama Szakála, ale Most dvěma rychlými brankami vývoj utkání otočil. Po první siréně vedl Most 4:3.

Druhá i třetí třetina již ukázaly, jak na tom oba celky výkonnostně jsou. Hosté z Mostu rychle kombinovali a rychlými útoky po křídlech se dostávali do útočného pásma a do následného přečíslení před domácí brankou. Slovanu se nedalo upřít snahu, ale jejich útočné akce postrádaly více přesnost a leckdy i štěstí v koncovce. Druhou periodu vyhrál Most 5:2, třetí 4:2.

Slušně odehraný duel

Rozhodčí vyloučili v celém zápase pouze po jednom hráči na každé straně, a to již v první třetině. Hosté svou početní výhodu dokázali, na rozdíl od Slovanu, využít.

Most si tak po závěrečné siréně připsal další tři body do tabulky za výhru 13:7. Louny jsou v tabulce Ústecké krajské ligy na čtvrté příčce, když získaly stejně jako Klášterec nad Ohří, který je před nimi, 31 bodů.

Poslední duel základní části odehraje Slovan v sobotu 17. února v Roudnici nad Labem, se kterou má v sezóně výbornou bilanci tří výher.

Slovan Louny - Mostečtí Lvi 7:13 (3:4, 2:5, 2:4)

Branky: 23. a 44. M. Dittrich, 2. A. Szakál, 5. Salač, 19. Vojtěchovský, 54. Rais - 4., 42. 45. J. Čmolík, 4., 25. 56. Mical, 9., 35. P. Přeučil, 13. Kousek, 22. Havlůj, 27. Smolík, 31. T. Přeučil, 44. Kunrt

Sestava Loun: M. Charvát, T. Charvát - M. Szakál, Svoboda, Vavrica, Srb, Hloucha, Rais, Šedivý, Salač, A. Szakál, Prokeš, M. Dittrich, Veselák, D. Dittrich, Červíček

Sestava Mostu: Uher (Kovařík) - Havlůj, Kunrt, Plichta, Jonák, M. Čmolík, Balázs, T. Přeučil, J. Čmolík, P. Přeučil, Mical, Kousek, Šafařík, Nedrda, Komínek, Smolík, Bořík

Autor: Redakce

13.2.2018 VSTUP DO DISKUSE

Pohřešovaná Jana Paurová ze Slavětína
EXKLUZIVNĚ

ROZHOVOR: Kde je? Jana, matka čtyř dětí, nepřišla domů už pět let...

Turistický pochod Únor bílý, údy sílí.
18

OBRAZEM: Mráz turisty neodradil, vyrazili na pochod Únor bílý, údy sílí

Předseda ČOV Kejval: Ledecká? Ona bude letos královnou olympiády

/ROZHOVOR/ Přijel na otočku z dějiště Olympijských her, aby v Ostravě a Brně zhlédl dění na Olympijských festivalech, jichž je duchovním otcem. Předseda Českého olympijského výboru Jiří Kejval hýřil dobrou náladou.

Jizerská 50, chodci vs. řidiči, výcvik topičů a zpěvavé dračky: videa víkendu

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku o víkendu 17. až 18. února 2018.

OBRAZEM: Žatec prožil masopustní veselí, masky vládly městu

Žatec /FOTOGALERIE/ - Průvod masopustních masek prošel Žatcem. Centrum ožilo trhy a soutěžemi.

Další medaile! Bronz pro Erbanovou, vybojovala ho ve sprintu na 500 metrů

Na nejkratší rychlobruslařské trati, sprintu na 500 metrů, vybojovala česká jezdkyně Karolína Erbanová bronzovou medaili! Lepší byla pouze zlatá Japonka Nao Kodairaová a stříbrná Korejka I Sang-Hwa.