Na první branku v utkání se nečekalo dlouho. Již ve druhé minutě překonal Kufu v brance Klášterce Salač. Vedení vydrželo Slovanu do poloviny úvodní třetiny. O vyrovnání se postaral Kokman. Při hře čtaři na čtyři šli domácí opět do vedení zásluhou Szakala, ale ani to nevydrželo dlouho, protože v začínající 18. minutě srovnal Döring.

Vyrovnaný stav i hra trvala až do poloviny druhého dějství. Pak však během tří minut nasázeli Tygři tři branky a zdálo se, že zlomili odpor domácího celku. Pouhých 18 sekund po páté inkasované brance ujel po pravé straně Velhartický a svůj brejk zakončil brankou. Kontaktní gól pak zaznamenal 9 sekund před přestávkou Kašpar po přihrávce Kaplana. V té době měla obě mužstva po jednom muži na trestné lavici.

V závěru druhé třetiny a úvodu té třetí měl Slovan početní výhodu , jenže hosté v oslabení dokázali skórovat. Svou sólovou akci zhodnotil Koblitz, který překonal Dorna v brance. Ten se do klece postavil po páté inkasované brance na místo odvolaného Martina Charváta.

Dobroměřice složily doma Pokratice 3:2.
Takhle si hru představuji, řekl kouč Holeček po skalpu Pokratic

Na rozdíl tří branek pro hosty zvyšoval ve 46.minutě Hartman. Pak sice z brejku snížil Šafařík, jenže své sólo po minutě hry proměnil i Döring během přesilovky. I další početní výhodu Tygři využili. To Dorna překonal Ševčík. Poslední slovo měl domácí Jakub Kaše, který už jen kosmeticky upravil na konečných 6:9 pro Klášterec.

Louny jsou v tabulce se 13 body čtvrté, ale pátá Kadaň má 10 body dvě utkání k dobru. Další zápas odehraje lounský Slovan 12. listopadu na ledě prvního celku krajského přeboru Roudnice.

HC Slovan Louny - HC Tygři Klášterec nad Ohří 6:9 (2:2, 2:3, 2:4)

Branky: 2. Salač, 16. Szakal, 33. Velhartický, 40. Kašpar, 48. Šafařík, 56. Kaše - 10., 32. Kokman, 18., 49. Döring, 30. Pöschl, 33. Suk, 42. Koblitz, 46. Hartman, 54. Ševčík. Rozhodčí: Žižka - Šebek, Bláha, Vyloučení 9:9, využití 0:2, v oslabení 0:1.

Slovan Louny: M. Charvát (56. Dorn) - Knobloch, Kašpar, Kaplan, Lochovský, Hloucha, Kunrt, Šedivý - Šafařík, Kaše, Velhartický, Tarant, Veselý, Csonka, Salač, Szakal.

HC Klášterec n.O.: Kufa (Tichý) - Svoboda, Pöschl, Koblitz, Blažek, Nerad, Barantál, Kosina - Neuman, Suk, Vlastník, Hartman, Ševčík, Kokman, Bečka, Döring, Dautovský.

Fotbalové superhvězdy Cristino Ronaldo a Lionel Messi
Kdo získá světový titul? Superpočítač předpověděl finále snů s Messim a Ronaldem