V první třetině nasázel sedm branek, dvě dostal. Diváci si poprvé radovali už v 48. vteřině, kdy se trefil Martin Dittrich. O 42 vteřin později sice srovnal kadaňský Limberg a hosté drželi až do 9. minuty nerozhodný stav, poté však domácí rozpoutali doslova ofenzivní uragán. Vlastimil Salač ještě v první periodě dosáhl na hattrick, při chuti byli i další hráči Slovanu; Martin Dittrich dal během zápasu dva góly stejně jako Adam Szakal. Další branky připojili Kolčava, Dalecký, Gebelt, Rais a Panocha. Za Kadaň, která se ke slovu dostala pořádně až v poslední třetině, se trefili Psal (2), Stoklásek, Hrdlička a Limberg. Louny se díky výhře 12:5 vyhouply znovu na první příčku, na rozdíl od druhého Klášterce ale mají odehraný jeden zápas navíc.