Hokejisté Loun neudrželi tříbrankový náskok

Louny - V úvodním zápase sezony prohráli na vlastním ledě s Kadaní po samostatných nájezdech.

26.9.2011

Utkání hokejistů Loun (v bílém) proti Kadani BFoto: Václav Marek

Hokejisté Slovanu Louny vstoupili prohrou do nové sezony v hokejovém krajském přeboru.

V neděli 25. září na lounském stadionu před 150 diváky podlehli Kadani po samostatných nájezdech.

Od začátku byl vidět rychlý hokej z obou stran. V úvodu pozlobili hosté, ale konstrukce branky byla dobře postavena. Naopak uspěli domácí, když Svoboda pláchl všem a nedal Tichému šanci – 1:0. Důraz v útočném pásmu využil Šedivý, který přihrál Dittrichovi a ten vymetl pavučiny z branky – 2:0. Hosté vzápětí snížili na 2:1. Chvíli poté ale domácí využili přesilovou hru, když branku vsítil Veselák – 3:1. Pak kadaňský Toman snížil na 3:2. Domácí před sirénou přece jen ještě dokázali navýšit na rozdíl dvou branek, gól dal Derfler.

Ve druhé třetině se více bojovalo než hrál hokej. Padla jedna branka po akci Prokeše, kdy zvyšoval na 5:2 pro domácí Derfler. V závěru třetiny sudí Krob poslal lounské na pět min do třech, hosté ale branku nedali ani na začátku třetí třetiny.

Po vypršení přesilovky následoval zbytečný faul domácích a hosté Tomanem snížili na 5:3. Kadaň se tlačila do útoku a nepouštěla domácí z pásma. V 51. minutě uzavřel hattrick kadaňský Toman a minutu na to vyrovnal svou čtvrtou brankou v utkání na 5:5. Pak se hra vyrovnala a hrál se hokej nahoru a dolu. Celky chtěly rozhodnout v normální hrací době, ale kadaňský Toman svoji šanci nevyužil stejně tak jako domácí borci.

Na řadu přišly nájezdy, v nichž byl úspěšný pouze kadaňský Chotaš a tak hosté berou dva body. V příštím utkání zajíždějí hráči Slovanu Louny do Ostrova.

Louny – Kadaň B 5:6 SN (4:2,1:0,0:3)

Branky a asistence hráčů Loun: Svoboda, Dittrich (Šedivý), Veselák (Dittrich, Šedivý), Derfler, Derfler (Prokeš)

Sestava HC Slovan Louny: Dorn (Turza) – Pospíšil, Bečka, Trefný, Sak, Vavrica, Hloucha – Prokeš, Svoboda, Derfler – Vaic, Zetka, Petrlík – Dittrich, Šedivý, Veselák

Lukáš Turza

26.9.2011 VSTUP DO DISKUSE

Dýňová polévka

Víte si rady s dýní? Pošlete nám svůj nejlepší recept!

Fotografie, která se stane symbolem letošních voleb.
DOTYK.CZ
6

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

Čtyři červené, dvě penalty a další těsná prohra fotbalistů Loun

Louny /FOTO/ – Po velmi dobře odehraném, leč prohraném utkání na Kladně přivítaly Louny na domácím trávníku další celek z horních pater tabulky, Český Brod.

Na sídlišti ČSA netekla kvůli havárii voda

Louny – Dodávky měly být podle odhadů obnoveny do 11 hodin.

ANO nevyhrálo jen v Úlovicích, v Lišanech dostalo přes 60 procent

Okres Louny – Hnutí Andreje Babiše vyhrálo všude v okrese Louny, výjimkou je malá vesnička u Ročova.