Poslední zápasy letošní sezony odehráli mladí lounští hokejisté.

Nejprve zamířili do Mariánských Lázní, poté se střetli s Litoměřicemi.

V prvním zápase se sice šesťáci Slovanu Louny rychle ujali vedení, Mariánské Lázně ale rychle dokázaly srovnat. V průběhu zápasu se stále více dařilo domácím, brankové dostihy se nakonec zastavily na stavu 8:6 pro domácí.

To o rok starším hokejistům Loun se podařilo v Mariánských Lázních vyhrát. Už v první třetině dosáhl hatriku lounský ostrostřelec Ulrych, navíc ještě v průběhu utkání přidal další tři branky. Střelecky se dařilo také Vernerovi, který svými dvěma trefami završil lounský příděl na osm gólů. Domácí Mariánské Lázně dokázaly odpovědět pouze pětkrát, a tak si Louny zaslouženě přivezly body.

V dalším zápase šesťáků se Louny nad Litoměřicemi nejprve ujaly vedení 2:0, to ale rychle ztratily a prohrály nakonec 6:8. Se stejným soupeřem se utkali také sedmáci. Lounům se podařilo vstřelit tři branky, tentokrát David Ulrych, kapitán Lounských, nenechal zapsat do střelecké listiny nikoho kromě sebe. Když pak hlavně ve třetí třetině podržel šance Loun nad vodou brankář Špička, mohli se lounští hokejisté radovat z remízy 3:3.

(ls)