Úspěšný víkend měla hokejová družstva Slovanu Louny až na nejmladší druhou třídu, která hrála turnaj v Mostě se staršími kluky. Ostatní týmy svá utkání vyhrály.

Turnaj 2.tříd v Mostě

Louny - Litvínov 0:5 (0:1,0:2,0:2)
Louny - Most 0:12 (0:6, 0:5 ,0:1)
Louny-Chomutov 3:13 (0:2 ,2:6, 1:5)

Góly: Hanzl, Adámek, Kašpar

Tento turnaj ukázal, jak je velký rozdíl hrát s kluky o pár let staršími. I přes velkou snahu jsme si odvezli z Mostu pořádnou nadílku, a to už bylo po Mikuláši. Honit se za borci někdy o dvě hlavy většími se nedalo, a přesto jsme se až tak úplně neztratili. Svojí bojovností a zarputilostí byl vidět zejména V. Hynek s M. Adámkem a v bráně skvělý L. Láník. Snad se i tyto zkušenosti za rok zúročí v náš prospěch,“ uvedl ve svém komentáři vedoucí družstva M. Hauf.

3.třída:

Ve dvou utkáních s Bílinou obě shodná vítězství 3:2

Dorost:

Lounští dokázali doma porazit vedoucí celek soutěže Sokolov 5:4. V utkání si drželi od počátku vedení. Za stavu 5:2 přišla série vyloučení a hosté hráli dlouho power play se šesti hráči. Přitom dokázali snížit až na jednobrankový rozdíl, který už domácí uhájili.

Junioři:

Na zimním stadionu v Lovosicích hráči Loun porazili Litoměřice 4:0. Čisté konto udržel brankář Dorn, který už září i v áčku, a střelecky se dvakrát prosadil Veselák. Po brance přidali Bečka a Vacek.

Muži: HC Slovan Louny – Draci Bílina 8:1 (1:1, 4:0, 3:0)

Branky: 13, 30. Kaplan, 32. Kaplan (Hemiš), 33. L.Vaic (Hemiš), 38. Petrlík (Gebelt), 46. Hemiš (L.Vaic, Vojtěchovský), 48. Csonka, 56. Petrlík (Městka)

(ls)