Nedokázali srovnat manko z 1. třetiny

CHEB - Lounské hokejisty v dalekém Chebu zaskočili v úvodu zkušení veteráni.

24.10.2007

Ilustrační fotoFoto: Zdeněk Novotný

Čtvrté kolo ústeckého hokejového přeboru zaválo lounské hokejisty až na západní hranici – do Chebu. Čekal je zcela neznámý soupeř s hráči všech věkových kategorií. Několik 40tiletých veteránů se zkušenostmi ze Sokolova Slovan v úvodní třetině dokonale zaskočili. První střela na Turzovu ve 2. minutě znamenala vedení Chebu, který za 4 minuty trestá vyloučení J. Červíčka.

Po první třetině 4:0!

V 16. sice ubránil Slovan oslabení, přesto již v plném počtu opět snadno inkasoval. V závěru úvodní části se měnili hostující brankaři, ale než si stačil Varchola sáhnout na puk, vedli domácí 4 : 0.

Druhou třetinu začali hosté s redukovanou sestavou ve hře 5 na 3. Pomalu kombinovali, čekali na střelu a když, tak vše končí na brankaři. Ke snížení se nakonec dostali až v době, kdy domácí hráli ve čtyřech. Ovšem po další nenápadné akci domácích je opět čtyřgólový rozdíl 5:1. Ve 26. minutě však pronikl do útočného pásma důrazný Petrlík a jeho střelu úspěšně dorazil Štěpán. Za minutu z podobné akce skóruje dvojice Zetka – Srbecký na nadějných 5:3.

Sak musel do nemocnice

Hosté se radují i počtvrté, ovšem rozhodčí neuznává branku po střele, která podle jeho rozhodnutí skončila pouze na horní tyčce. Ve 37. minutě končí zápas pro Saka, kterého po hrubém faulu u mantinelu poslal obránce na vyšetření do nemocnice. Pětiminutovou výhodu zkazilo netaktické vyloučení a při 4 na 4 zvýšili domácí opět na třígólový rozdíl.

V úvodu závěrečné části získal Slovan další dlouhou dvojnásobnou výhodu. Snížení se dočkal opět až při hře 5 na 4, kdy obránce F. Červíček přesnou přihrávkou vybídl ke skórování Gebelta. Ovšem po půlminutě využitá přesilovka domácích znamená 7:4. Stejnou mincí platili v 52. i hosté a dvojice Štěpán – Petrlík snižovala opět na dvoubrankový rozdíl.

Branková přestřelka pokračovala a během dalších dvou minut svítilo skóre už 9:5. Poslední řádka ve střeleckém zápise je z 58.minuty, kdy se prosadila dvojice Gebelt – F.Červíček. Konečný výsledek určitě neodpovídá obrazu hry na ledě. Slovan byl rychlejší, vytvořil si i více brankových příležitostí, ovšem na gól se hodně nadřel. A opět ty přesilovky… Domácí hráli dobře kombinačně a snadno skórovali.

HC Cheb 2001 – HC Slovan Louny 9: 6 ( 4:0, 2:3, 3:3)

Branky hostů: 24. a 27.Srbecký, 26. Štěpán, 46. Gebelt, 52. Petrlík, 57. F.Červíček. Vyloučení 11: 8, využití 2 : 3.

Sestava HC Slovan Louny: Turza (20. – 47. Varchola) F. Červíček, Trefný, Gebelt, Štěpán, Petrlík – J. Lenkvik, Princ, J. Červíček, Zetka, P. Lenkvik – Sak, Izera, Vojtěchovský, Srbecký, Czonka.

24.10.2007 VSTUP DO DISKUSE

Kristián Balon a Lenka Bešíková se stali mistry republiky.

Žatečtí mladí plavci Kristián Balon a Lenka Bešíková se stali mistry republiky

Obžalovaný Jaroslav Pulpán z Děčína se zpovídá u ústeckého soudu. Je obviněný, že sexuálně obtěžoval nezletilé dívky a poté je vydíral přes internet.
17

Sexuálnímu predátorovi hrozí až 12 let vězení, přes internet zneužil 162 dívek

Autobusy s dětmi míří na Ježíškovu cestu

Okres Louny - Výletní cíl v Krušných horách láká i děti a učitele z okresu Louny, v těchto dnech se tam chystají hned tři výpravy.

Tři ranní nehody: Mikrobus, hořící auto a auto na střeše

Žatecko a Lounsko - Ranní namrzlé silnice se v regionu podepsaly hned pod tři nehody. Vyžádaly si šest zraněných lidí.