Slovan rychle dotahoval, nakonec odjel z Letňan s těsnou prohrou

Louny - Hokejisté Loun bojují v baráži o druhou ligu.

22.3.2016

HS Slovan Louny. Ilustrační fotoFoto: Deník/Zdeněk Plachý

Po vysoké prohře s Českými Budějovicemi byli ve druhém utkání baráže o 2. ligu hodně blízko bodu lounští hokejisté. I když deset minut před koncem duelu v Letňanech prohrávali o pět branek, dokázali ještě utkání zdramatizovat a dostat se na dostřel jediného gólu. Ten ale nakonec hokejisté Slovanu nedali, a tak si z Letňan odvezli těsnou prohru.

Louny nastoupily v oslabené sestavě, navíc proti celku, od kterého v sezoně dvakrát dostaly vysoký „příděl". Tentokrát, v baráži, bylo všechno jinak, i když ze začátku dramatu nic nenasvědčovalo.

Už ve čtyřiadvacáté minutě totiž Slovan v Letňanech prohrával 0:5. A zdálo se, že je rozhodnuto. První úspěch Loun zaznamenal až ve 41. minutě Růžek. Ani po první trefě Slovanu to ale nevypadalo, že se něco bude dít. V posledních deseti minutách ale hokejisté Slovanu dokázali ze zápasu udělat takřka neuvěřitelné drama. V 51. se o další snížení postaral Veselák, o tři minuty později se trefil i Salač, v 56. byl úspěšný Vavrica. A když i Letňany daly v 56. branku zásluhou Horáčka, přestřelka pokračovala. Louny dál rychle snižovaly - v 58. se trefil Rais, v 59. minutě na 6:7 snižoval Panocha.

Jenže čas pak už vypršel, srovnat Louny nestihly. Do tabulky baráže si tak připsali hokejisté Slovanu druhou prohru. Další duel sehrají v pátek 25. března na půdě Českých Budějovic.

HC Letci Letňany - HC Slovan Louny
             7:6 (4:0,1:0,2:6)

Branky a nahrávky: 5. Bílek (Kazda), 11. Šramota (Neuman, Mišner), 13. Mišner (Šulc, Neuman), 15. Mišner (Šulc), 24. Neuman (Šulc), 42. Horáček (Kadaně), 56. Horáček (Božilov) - 41. Růžek (Kunrt, Kolčava), 51. Veselák (Kousek), 54. Salač (Růžek), 56. Vavrica (Prokeš, Růžek), 58. Rais (Derfler, Růžek), 59. Panocha (Salač, Růžek)

Sestava Loun: Dorn - Srb, Kolčava, Kunrt, Svoboda, Vavrica - Rais, Růžek, Derfler Prokeš, Kousek, Veselák Panocha, Salač
Trenéři: Kovařík, Šedivý

22.3.2016 VSTUP DO DISKUSE

Ředitelka Galerie Benedikta Rejta v Lounech Alica Štefančíková na archivním snímku

Ředitelka Galerie Benedikta Rejta v Lounech bude pokračovat

Vězeň z Bělušic do práce v Roudnici nedorazil, policie po něm pátrá

U Libčevsi a Řisut byl vydán zákaz vstupu do lesů

Lounsko - Porosty jsou stále poškozené po vichřici z konce října, lidem by mohlo hrozit nebezpečí. Zákaz potrvá až do konce ledna.

Louny /FOTO/ - V Lounech byl představen veřejnosti projekt úpravy náměstíčka před divadlem podle díla Zdeňka Sýkory. Mezi hosty byl herec Jiří Bartoška.

Hledači s detektory našli bronzový poklad u Vroutku

Vroutek – Půl kila vážící bronzové předměty předali hledači archeologům. Ti z nich získají vzácné informace o naší vlastní historii.

Lidé přispívají na teplické prvňáčky. Vybrali už statisíce

Teplice, ČR - Nenávistné výhrůžky na adresu prvňáčků z teplických Prosetic nechaly v klidu většinu českých politiků. Z oficiálních míst proti komentářům pod fotkou z Teplického deníku zaznělo jen pár osamělých hlasů.