Ve třináctém kole krajského přeboru si lounští hokejisté poradili lehce se soupeřem z Lovosic. Před domácím publikem tak napravili minulou porážku od Nejdku.

Rozhodnuto bylo v duelu Loun a Lovosic prakticky už v první třetině.

V sedmé minutě dal první banku domácích Dittrich, přidali se ještě Rais, Vaic a Šedivý 4:0.

Ve druhé části se opět prosadili Dittrich a Šedivý, hosté se poprvé prosadili až ve 37. minutě 6:1.

Prakticky stejný průběh měla i třetí třetina, dvakrát se trefil Rais, jednu branku přidal ještě Šedivý. Oba v utkání zaznamenali tři branky. Lovosice opět dokázaly odpovědět jen jednou.

Hokejisté Slovanu teď budou zajíždět na led soupeře, v neděli 9. prosince mají hrát s rezervou Kadaně.

Louny - Lovosice 9:2 (4:0, 2:1, 3:1)

Branky: Rais 3, Šedivý 3, M. Dittrich 2, Vaic - Gudera, Kressl

Sestava Loun: Fišer, Dorn - Pospíšil, Sak, Červíček, Hlocha, Derfler, Veselák, Šedivý, Rais, Dittrich, Vojtěchovský, Vaic, Gebelt