V nedělním střetnutí 9. března s vedoucím celkem soutěže překvapili mladí hokejisté své rodiče novými dresy, které sponzorsky zajistila firma BoTex. A navíc soupeře výkonem v prvních dvou třetinách.

Rychlou první branku domácích zařídil Čech v 7. minutě při využité přesilovce. Pak se ovšem více prosazoval favorit, ale naštěstí nedokázal trefit branku. A když, tak stál na správném místě mladíček Špička. Ten však nedokázal zabránit tradičnímu dvougólovému výpadku obrany a v 18. minutě během 40 sekund domácí prohrávali 1:2.

Naštěstí se těsně před první sirénou vydal na výlet Ulrych a z těžkého úhlu našel skulinku mezi betony nejistého brankáře. Ve druhé třetině soupeř ještě více přidal a výsledkem bylo v polovině zápasu vedení 4:2. Ovšem pak se probudil Kája Tomeš a po individuálních akcích stačil během dvou minut vyrovnat. V té druhé dokonce v oslabení. No a když po faulu na Ulrycha úspěšně zakončil trestné střílení obránce Verner, odcházelo se do kabin za překvapivého vedení 5:4.

V závěrečné třetině však soupeř gólově potrestal Krištůfkovo vyloučení a během pár vteřin pak během dalšího výpadku obrany strhl vedení opět na svojí stranu. A když obránci vyrobili potřetí v zápase v 54. minutě opět dvoubrankový kiks, odjížděl favorit spokojen se zaslouženým vítězstvím.

HC Slovan Louny+Draci Bílina – HC Kadaň 5 : 8 ( 2:2, 2:2, 0:4)

Branky: 7.Čech (Ulrych), 19. Ulrych, 33.a 35. Tomeš (Čech), 40. Verner. Vyloučení 4:4, využití 1:1, v oslabení 1:0.

Družstvo hráčů šestých tříd odešlo poraženo z vlastního ledu 5:11, především díky gólovému výpadku v úvodu zápasu. Skóre začalo korigovat až v závěru zápasu, kdy už prohrávala 2:11.