Hokejisté Loun zvládli víkendovou dvojici utkání s celky z Litoměřicka. Nejprve v sobotu vyhráli na ledě Lovosic 7:5, v neděli v podvečer pak na svém stadionu porazili Roudnici 6:5. Díky tomu přeskočili v tabulce svého posledního soupeře a do play off Ústecké krajské ligy jdou Louny z prvního místa.

V úvodu play off tak nastoupí proti nejslabšímu týmu soutěže – Lovosicím. Ty během 12. kol základní části neuhrály ani jeden bod. První zápas play-off odehraji Louny proti Lovosicím doma v neděli 19. února od 17 hodin. Druhou dvojicí jsou Roudnice a Kadaň B, hraje se na dvě vítězná utkání.

Nedělní vítězství Loun proti Roudnici se nerodilo vůbec jednoduše. Po dvou třetinách zápasu hosté vedli 3:1. V posledním dějství domácí spustili brankostroj a pěti góly v rozmezí necelých deseti minut utkání otočili. Drama bylo ale až do konce, hostům se při závěrečné hře bez brankáře podařilo půl minuty před koncem snížit na rozdíl jediné branky. Vyrovnat se jim už ale nepodařilo.

Louny – Roudnice 6:5 (1:2 0:1 5:2)

Branky: Růžek 3, Kunrt, Srb, Prokeš – Kuchař 2, Drábek, Nenadál, Cerman

Tabulka hokejové Ústecké krajské ligy.

Hokejisté Slovanu Louny v této sezoně hráli také pražský přebor, v něm po základní části skončili mezi devíti účastníky na 5. místě. V této soutěži ale do nadstavbové části postoupit nemohli.