Úspěšně si vedl A tým mužů HC Slovan Louny při sobotním utkání krajské soutěže v Lovosicích. Lounští borci po dobrém výkonu vyhráli 4:0 a upevnili své postavení na třetím místě tabulky za Mostem a Litoměřicemi.

Lounští odjeli se sestavou Charvát ml. (Dorn) – Hloucha, Kolčava, Šedivý, M. Szakal – A. Szakal, Salač, Čečetka, Červíček, Gebelt, Prokeš a domů díky přesvědčivé výhře přivezli tři body,

Na nadcházející neděli, 28. ledna, přichystal hokejový klub Slovan Louny zajímavý program na svém zimním stadionu pro děti k blížícímu se pololetí a jarním prázdninám.

„V neděli od 10.45 do 12 hodin budou mít všechny děti bez rozdílu dovedností v bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. Náš hokejový klub HC Slovan Louny ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje uspořádá na lounském zimním stadionu akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!“ zvou pořadatelé z lounského hokejového klubu.

Děti si mají na setkání přinést brusle, helmu a rukavice (kdo nemá hokejovou výbavu, tomu stačí i jen lyžařská přilba a rukavice). Kdo má doma chrániče loktů a kolen i třeba jen pro in-line bruslení, může je také přinést. Kdo nemá své brusle či helmu, existuje i možnost vypůjčit si výbavu přímo na zimním stadionu.

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí. Přijďte se podívat!