Držíte se spoluhráči nějaké rituály před zápasem nebo po zápase? Prozradíte, jaký máte týmový pokřik?
Předzápasové rituály, ať už je to obalování hokejky, rozcvička na zápas nebo oblékání, má každý individuální. Co se týká předzápasového a pozápasového pokřiku, tak tam samozřejmě něco máme, jen bych to tu nechtěl prozrazovat. Jak se říká, co se upeče v kabině, to by tam také mělo zůstat. Snad čtenáři odpustí…

Máte nějaký oblíbený klub, se kterým rádi hrajete, protože víte, že ho pravidelně porážíte? A naopak je klub, se kterým neradi hrajete?
Oblíbený klub, který vždy porazíme? Takový nikdy není. Pokud se na utkání dostatečně nepřipravíte a nesoustředíte se, můžete prohrát s každým. Jako třeba minulou sezonu my doma s Lovosicemi, které v tu dobu byly bez bodu poslední. Já osobně nejraději hraji zápasy s Litoměřicemi, je to dobrý mladý tým. Každé utkání s nimi má svižné tempo.

Jak byste v mužstvu oslavili postup do vyšší soutěže? Byl by to pořádný mejdan? A jak by to vypadalo, kdybyste sestoupili?
Sestoupit se z krajského přeboru nedá, nemáme tolik soutěží jako kluci ve fotbale. To jim celkem závidím. Samozřejmě, že každé vítězství v soutěži si zaslouží nějakou tu týmovou oslavu, když na tom pracujete celou sezonu. Když ten pohár vyhrajete, byla by škoda do něj něco nenalít.

Který klub z vyšších soutěží byste rádi pozvali na své hřiště? Jak by to dopadlo?
Koukal jsem, že týmy z NHL měly předsezonní generálky v Evropě. New Jersey hrálo v Bernu, Edmonton v Kolíně na Rýnem. Tak k nám bychom mohli pozvat třeba Ovečkinův Washington Capitals, skončilo by to 3:3 (smích).

Ondřej Holl