Krásné vzpomínky na konec prosince 2018 budou mít lounští hokejisté ročníku narození 2009. Na domácím turnaji excelovali, postupně porazili Roudnici 6:1, Hvězdu Praha 3:2 a Litoměřice 7:0. Skončili suverénně první, jejich brankář Tomáš Zíval si odnesl cenu pro nejlepšího brankáře, na turnaji pustil nejméně branek ze všech.

„Nuladevítka“ uspěla i na turnaji ve Žďáru nad Sázavou, kde obsadila druhé místo, přestože ani jednou neprohrála. Výsledky? Výhra 4:3 nad Warriors Brno a 6:2 nad Havlíčkovým Brodem, remízy 3:3 s Pardubicemi a 1:1 s domácím družstvem. Už o víkendu budou chtít Lounští svou formu přetavit v body v mistrovských duelech, v neděli 6. ledna od 9 hostí doma Litvínov.


Zlato přivezli hráči ročníku 2011 z Prahy, na Hvězdě porazili všechny své soupeře. Říčany schytaly od Slovanu debakl 2:11, Kralupy se Severočechy padly 3:10. V semifinále si Louny poradily 8:5 se Slaným a ve finále přehrály těsně 7:6 tým Říčan.

Na lounském zimním stadionu se konal také Memoriál Milana Pihrta mladších žáků. Výsledkově se Slovanu nedařilo, i když bojoval ze všech sil; prohrál na nájezdy 5:6 se Slavií Praha, 3:7 s Letňany a 4:8 s Českou Lípou, vinou čehož skončil poslední. Na turnaj zavítal i lounský starosta Pavel Janda, který zavzpomínal na své hokejové mládí. „Prvního ročníku memoriálu jsem se zúčastnil jako hráč. Je to už dvacet let nazpátek,“ řekl.

Také pro ročníky 2012 byl v Lounech připravený jeden z „mezisvátkových“ turnajů. Nejmladší potěr Slovanu v jeho rámci porazil vysoko 13:0 Mostecké lvy, 3:1 Zbraslav a stejným výsledkem i Slaný. Prohrál pouze 3:8 s Rakovníkem, výsledkem byly bronzové medaile.

Ondřej Holl