Jak to bylo? V září 2006 jde Vizír a FTM hledá bubeníka. Pro hraní v klubech si tvoří projekci „Space Visit" a dlouhodobě spolupracuje se Spacey (Jan Brambůrek) působícím ve Stuttgartu. V roce 2008 se přidává Jan Strnad (bicí) i Spacey (basa). Skupina točí EP Electronic Suicide (2006) a Industry (2008). V r. 2010 vydá song Desert Alley u firmy Quickstar Prod. v USA; song otvírá kompilaci Quickstar Productions Presents: Rise UP Vol. 6. A FTM dnes? Lucka kytara, zpěv, FaKing kytara, programming, Honza Strnad bicí, Martin Palaščák basa. Spacey sedí na střídačce.

Docela dlouho o vás nebylo slyšet, že. Nebo se pletu?
Nepletete, věnovali jsme se různým činnostem a snažili se připravit materiál na novou desku. Během letošního roku, kdy jsme stáli před rozhodnutím jestli něco natočit nebo stihnout aspoň jeden koncert, jsme se rozhodli pro druhou možnost. Fanoušky čeká pár nových prvků Lucka bude hrát na kytaru, písničky máme v češtině. V Mumii s námi poprvé vystoupí Martin Palaščák na basu. Spacey je vytížen ve Stuttgartu, takže jsme zalovili opět v ústeckých vodách a rádi využili sehranou rytmiku Houpacích koní.

O čem v písních zpíváte, o lásce?
Jo, dá se to tak říct. O lásce k městu Ústí, vytěženým Severním Čechám, konzumu, zotročení dobou, nedělním depkám, hvězdám, vesmíru, válce, spíš tedy přeneseně. Přímo o lásce tam taky něco je, ale je to spíš ze škatulky „emo", žádná červená knihovna. Vycházeli jsme z témat, které jsme zpracovali v angličtině,; ta unese bohužel víc než čeština, takže je jednoduchý napsat zpěvnou písničku co něco řeší. V češtině je složitý napsat něco, co se dobře zpívá a má to hlubší výpověď. Snažili jsme se, aby to nebylo nablblé.
Jsme už několikátá ústecká kapela, která v textech Ústí řeší. Myslím, že Ústí je místo, které má silný genius loci, ne takový ten romantický, ale je to místo na které si spousta lidí udělá vyhraněný názor, mnohdy negativní, prostě na každého působí. Ti co se jim dostane pod kůži, ho ze sebe už nedostanou, je to tu prostě chemie. Ústečák chemicky modifikovaný Čech. Je zajímavý, že to stigma chemie tu pořád je, ač je Ústí dlouho spíš město služeb než průmyslu.

Co tedy vlastně jste?
Když to shrnu, jsme s Luckou industriální romantici, žijící odkazem hippies peace and love forever.

Co se odehraje 15. 12. v Mumii?
Bude to asi hodinová záležitost, krom starých pecek zahrajeme 4 nové věci. Dvě kytary, basa, bicí, zpěv a samozřejmě nezbytná dávka elektroniky. Hrajeme společně s Owl, kteří nás k tomu dokopali, za což Vítkovi děkujeme.