Třeba v úterý 12. února od 10 hodin uvede lounské kino snímek Spider-Man: Paralelní světy. Film představí dospívajícího chlapce z Brooklynu a nekonečné možnosti Paralelních světů, kde je víc než jen jeden maskovaný hrdina. Od 13 hodin se hraje animovaná komedie Raubíř Ralf a internet. Od 15 hodin se promítá film Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny, což je druhý z pěti zbrusu nových dobrodružství z kouzelnického světa J. K. Rowlingové. V 17.30 je pak na programu akční filmový příběh o populárním superhrdinovi Aquaman.

Dopolední představení ve středu 13. února obstará animovaná dobrodružná komedie Sněhová královna v zemi zrcadel, od 13 hodin se hraje Lego příběh 2. V 15 hodin mohou zájemci přijít na dobrodružný snímek Bumblebee. „Charlie je obyčejná osmnáctiletá holka, která právě k narozeninám dostala své první auto. Jenže ten žlutý „Brouk“ není obyčejná ojetina, ale Bumblebee, který se v téhle podobě ukrývá nejen před lidmi, ale i ostatními Transformers,“ uvádí se v popisu tohoto filmu. V 17.30 je na programu opět Aquaman.

Lego příběh 2 - trailer  Zdroj: YouTube.com/Totalfilm.cz

Ve čtvrtek 14. února se budou v lounském kině hrát postupně snímky Lego příběh 2, Sněhová královna, opět Lego příběh 2 a Alita: Bojový anděl. Úplně stejný program se chystá na pátek 15. února. V sobotu 16. a neděli 17. února se od 10 hodin bude hrát animovaná komedie Ledová sezona: medvědi jsou pryč a od 13 hodin rodinný dobrodružný film Psí domov. Od 15 a 17.30 je na programu po oba dva víkendové dny Lego příběh 2 a Alita: Bojový anděl.