Kino Svět Louny

28. - 30. 11., 17:30 hodin
Válka bohů, 3D
Moderní zpracování legend starého Řecka. Dlouhé věky od dob, kdy Bohové vyhráli svůj mýtický zápas proti Titánům, se zjevuje nové zlo zmítající světem. Šílený touhou po moci, započal král Hyperion válku proti lidskosti.

28. 11., 20:00 hodin
Černá Venuše
„Nikdy jsme neviděli lidskou hlavu, která by se tak moc podobala opičí,“ konstatovali před dvěma sty lety pařížští vědci o africké ženě. Tento historický film se dotýká nejen kořenů rasismu, ale i podřazeného postavení žen. Ještě obecněji pak ponouká k úvaze o svobodné vůli jedince - jak moc je člověk schopen sám řídit svůj osud. Začátek 19. století, Londýn. Černoška Saartjie je lačnému evropskému publiku předváděna jako exotická atrakce. Její barva pleti a neobvykle vyvinuté tělo lákají davy. Jsou výtečným zdrojem obživy Caezara, jejího pána. Ona sama se necítí jako otrok, ale jako herečka, která si do Evropy přišla vydělat. Jako cizinka má velmi omezené možnosti. Roli animální divošky bere pouze jako show. Ale diváci si dovolují čím dál více. Jedná se ještě o herecká vystoupení nebo veřejná ponižování?

29. - 30. 11., 20:00 hodin
Perfect Days - I ženy mají své dny
„Nechápu, jak mi za rok může být pětačtyřicet, když pořád ještě nevím, čím chci být, až vyrostu.“ Existenciální otázku hlavní hrdinky přetavila režisérka Alice Nellis v originální komedii, jejíž hlavní hrdinka nestihla dospět.

Kino Postoloprty

28. 11., 19:00 hodin
Kovbojové a vetřelci
Už zase na nás útočí mimozemšťané. Tentokrát si ale vybrali špatný čas a špatné místo. Jejich prvotním cílem se stal Divoký západ a doba kdy všem, kdo tu chtěli přežít, visely kolty proklatě nízko.

Digitální kino Žatec

29. 11., 17:30 hodin
Nechápu, jak to dokážeš
Milující matka, starostlivá manželka, skvělá hospodyně i úspěšná manažerka - divíte se, jak to vše mohou některé ženy zvládat? Nový film v hlavní roli se Sarah Jessicou Parker, hvězdou seriálu Sex ve městě, vám pomůže nalézt odpověď. Kate Reddy pracuje přes den jako finanční manažerka v prestižní bostonské společnosti, po práci se coby milující žena a matka vrací ke svému manželovi, architektovi Richardovi, a dvěma ratolestem. Její život je jedním velkým kolotočem, ve kterém se Kate snaží nezanedbávat nic a nikoho. Přesto začíná cítit, že toho na ní začíná být trochu moc.

29. 11., 20:00 hodin
Vendeta
Na opuštěné mýtině najde lesní správce ležet bezvládné tělo muže. Podaří se mu ho vzkřísit, muž si ale nic nepamatuje. Neví, jak se do lesa dostal, ani proč je celý od krve a namísto odpovědí z místa uteče. Správce se vydává za ním a postupně zjišťuje, že muž je zapletený do krvavé msty, kterou možná sám inicioval a v níž důležitou roli hraje jeho čtrnáctiletá dcera. Kromě toho jsou ve hře čtyři miliony korun, dva uplacení policajti a trojice mladíků, která rozhodně nemá čisté svědomí. V jednom dni, během několika hodin, tak jeden zločin spojí osudy několika lidí. Nic ale není tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. Kdo je vrah a kdo oběť? Ondřej Vetchý proti Oldřichu Kaiserovi v thrilleru, který se vám zadře pod kůži.

Kino Podbořany

29. 11., 19:30 hodin
Ošetřovatel
Když chceš sbalit holku, nenech si radit od zvířat!

Zdroj: www.programy.sms.cz