Kino Svět Louny

7. 12., 17:30 hodin
Válka bohů, 3D
Moderní zpracování legend starého Řecka. Od dob, kdy Bohové vyhráli svůj mýtický zápas proti Titánům, se zjevuje nové zlo. Šílený touhou po moci, započal král Hyperion válku proti lidskosti. Hledá bájný luk Epirus, zbraň nepředstavitelné moci. Aby luk našel, shromažďuje krvežíznivou armádu vojáků a začíná válečné běsnění a kruté drancování. V rukou krále Hyperiona znamená luk zkázu lidstva a pokoření moci bohů. Jsou bezmocní, ale jen do chvíle, kdy se objevuje jejich jediná naděje, Theseus.

7. 2., 20:00 hodin
Milování
Ve filmu sledujeme dva milostné příběhy, příběhy dvou generací, matky a dcery, z nichž si ani jedna neumí připustit, že by žila sama. První příběh je pojatý jako legenda. Začíná v neoddiskutovatelně Zlatém věku lásky, v 60. letech - v době sexuální revoluce a rozvoje feministického hnutí. Po něm následuje příběh druhý, který se odehrává v 90. letech - v době, které vládne strach ze závazků a viru AIDS.

Digitální kino Žatec

7. 12., 17:30 hodin
Micimutr
Velkolepě pojatá pohádka Micimutr vypráví příběh princezny Karolíny, která má již brzy posloužit jako svačina tříhlavému drakovi. Princům, kteří by Karolínu před smutným osudem měli zachránit, se ale do boje s drakem zrovna nechce. Jediný člověk z celého království se odváží přijít k dračí sluji, kde čeká připoutaná Karolína, a pustit se do předem ztraceného boje. Je to mladý loutkář Vítek, který už dlouho, tajně princeznu miluje.

7. 12., 20:00 hodin
Muži v naději
Ústřední otázka této skvěle obsazené komedie zní, zda může být nevěra základem šťastného manželství. Šarmantní bonviván Rudolf je o tom přesvědčen: „Ženská má mít pocit, že o chlapa musí bojovat, musí se snažit, aby si ho udržela. A hlavně, ženská se nesmí nudit …!!!”

Zdroj: www.programy.sms.cz