Kino Svět Louny

16. 18. 1., 17:30 hodin
Sherlock Holmes: Hra stínů
Sherlock Holmes býval nejchytřejším mužem salónu… až dosud. Na scéně je ovšem nový kriminalistický mozek profesor Moriarty který se intelektuálně Holmesovi nejen vyrovná, ale jeho cit pro špatnost spolu s naprosto chybějícím pocitem svědomí mu vlastně může pomoci slavného detektiva předstihnout.

16. 17. 1., 20:00 hodin
Kazatel Kalašnikov
Skutečný příběh Sama Childerse, drogového dealera, který se rozhodl od základu změnit svůj život a našel poslání jako zachránce tisíců unesených a osiřelých dětí v Africe. Roli Childerse, zakladatele humanitární organizace Angels of East Africa, skvěle ztvárnil Gerard Butler.

18. 1., 20:00 hodin
West Side Story
Muzikálová adaptace Romea a Julie získala 10 Oscarů a navždy změnila dějiny žánru.
Jedni si říkají Tryskáči a sdružují bílé Američany židovského, italského a polského původu. Druzí se jmenují Žraloci a tvoří je mladí Portoričané. Dva newyorské gangy, nesmiřitelná nenávist a milenci, jejichž tragická smrt nakonec přináší smíření.

Kino Podbořany

16. 1., 19:30 hodin
Moje krásná učitelka
Oscarový Tom Hanks hraje v nové americké komedii Moje krásná učitelka chlapíka středního věku, který díky ekonomické krizi ztratí práci. Do té doby pracuje jako úspěšný šéf v hypermarketu. Larry zjišťuje, že bez vzdělání dobrou práci nezíská, a proto se rozhodne pro návrat do školních lavic. Chce si rozšířit své obzory, ale hlavně získat lepší kvalifikaci pro své budoucí povolání. Ve škole se zapíše do hodin komunikace a nečekaně se zamiluje do své učitelky Mercedes, která ve svém osobním životě řeší spory s manželem.

Zdroj: www.programy.sms.cz