Kino Svět Louny:

15. – 17. 6., 20.00
Odpor, válečný. Příběh bratrů Bielskich je jedním z nejzajímavějších příběhů 2. světové války. Je rok 1941 a Židé z východní Evropy jsou hromadně vyvražďováni. Třem bratrům se podaří uniknout jisté smrti a útočiště naleznou v hlubokých lesích, které od mala dobře znají. Zde začnou svoji nelítostnou bitvu proti nacistům.

18. – 21. 6., 17.30 a 20.00
Star Trek, akční. Nemusíte vědět nic o dobrodružstvích posádky vesmírné lodi Enterprise a přesto si tohle intergalaktické dobrodružství prošpikované humorem, erotikou a velkolepými akčními scénami v režii J. J. Abramse (Alias, Ztraceni) báječně užijete!

Kino Podbořany:

16. 6., 19.30
Pochyby, drama. Píše se rok 1964. Charismatický kněz, otec Flynn (Philip Seymour Hoffman), se pokouší o jisté uvolnění přísných pravidel církevní školy svatého Mikuláše v Bronxu, na jejichž dodržování železnou rukou dohlíží sestra Aloysius Beauvierová (Meryl Streepová), tamní přísná a krutá ředitelka. Komunitou zmítají divoké politické změny a do školy byl přijat první černošský student – Donald Miller.

Kino Postoloprty:

18. 6., 19.00
Strážci – Watchmen, Děj filmu se odehrává v Americe v roce 1985, kde superhrdinové v kostýmech jsou běžnou součástí společnosti.