Kino Svět Louny:

25. 6., 17.30 a 20.00
Falco, biograf. Film mapuje bouřlivý život plný drog a rodinných problémů, kariéru a tragickou smrt Johanna „Falco“ Hölzela.

Kino Postoloprty:

25. 6., 19.00
Gran Torino, drama. Film vypráví příběh neústupného válečného veterána Walta Kowalského, který si s přibývajícím věkem uvědomuje, že na nový svět už nestačí. Musí se konfrontovat jak se sousedy rozličného etnického původu, tak se svými hluboce zakořeněnými předsudky.

Kino Domoušice:

26. 6., 19.00
Monstra versus vetřelci, anim. Příběh vypráví o dívce z Kalifornie, která přijde do styku se spadlým meteoritem. Ten způsobí, že Susan vyroste do obřích rozměrů. Když je proti ní nasazeno vojsko, ukáže se, že není jediným monstrem, o kterém americká vláda ví.

Kino Podbořany:

26. 6., 19.30
Star Trek. Nemusíte vědět nic o dobrodružstvích posádky vesmírné lodi Enterprise a přesto si tohle intergalaktické dobrodružství prošpikované humorem, erotikou a velkolepými akčními scénami v režii J. J. Abramse užijete!

Letní kino Žatec:

26. 6., 21.30
Nebezpečný cíl, akční. Život nájemného zabijáka Joa se obrátí vzhůru nohama ve chvíli, kdy je vyslán na kšeftík do Thajska, kde má za úkol zlikvidovat nepřátele bosse místního podsvětí Surata.