Kino Svět Louny:

17. – 21. 12., 17.30
Avatar
Avatar před námi otevírá neuvěřitelný svět za hranicemi naší fantazie, svět střetu dvou naprosto odlišných civilizací. Ústřední postavou příběhu je Jake Sully (Sam Worthington), který byl jako mariňák zraněn a ochrnul do pasu dolů. Jake je ale vybrán k účasti na projektu Avatar, který by mu pomohl zase chodit. Když souhlasí, je jeho mysl vtělena do uměle vytvořeného hybridního těla, se kterým se musí vydat na planetu Pandora a získat důvěru jejích obyvatel. Jake ale začne chápat podstatu věcí a neví, na jaké straně má být. (Více ZDE)

17. – 20. 12.
2 Bobule, komedie
Opět budeme sledovat eskapády dvojice kamarádů Honzy a Jirky.

18. – 19. 12., 22.00
Paranormal Activity, horor
Mladý pár ze střední vrstvy se ocitá v budově, která vypadá jako typický předměstský dům větších rozměrů. Postupem času si oba aktéři začínají uvědomovat zvláštní tíseň, která se brzy mění v upřímný, nefalšovaný strach.

19. – 20. 12.
Velké podmořské dobrodružství 3D
Napínavá a dlouhá cesta mořské želvy napříč světovými oceány nabízí vedle dobrodružství i úchvatný a unikátní pohled na barevný mořský život.

Digitální kino Žatec:

19. 12., 18.45
Hoffmanovy povídky
Přímý přenos z Metropolitní opery v New Yorku. (Více ZDE)

Kino Podbořany:

18. 12., 19.30
Ulovit miliardáře
Režisér Tomáš Vorel si bere na mušku politiky, lobbing, média i korupci. Jde o příběh manažera, který dostane vládní zakázku, aby pomocí fiktivní reportáže odstavil dravého podnikatele.

Kino Domoušice:

18. 12., 18.00
Zataženo, občas trakaře, komedie
Film, inspirovaný oblíbenou dětskou knížkou, přivádí diváky do města, kde z nebe místo deště padá jídlo!

Obecní kino Blšany:

19. 12., 17.30
Transformers: Pomsta poražených, akční
Mimozemští roboti měnící se v pozemská auta jsou zpátky.