Kino Svět Louny:

23., 25. – 30. 12., 17.30
Avatar
Avatar před námi otevírá neuvěřitelný svět za hranicemi naší fantazie, svět střetu dvou naprosto odlišných civilizací. Ústřední postavou příběhu je Jake Sully (Sam Worthington), který byl jako mariňák zraněn a ochrnul od pasu dolů. Jake je ale vybrán k účasti na projektu Avatar, který by mu pomohl zase chodit. Když souhlasí, je jeho mysl vtělena do uměle vytvořeného hybridního těla, se kterým se musí vydat na planetu Pandora a získat důvěru jejích obyvatel. Jake ale začne chápat podstatu věcí a neví, na jaké straně má být.

26. 12. – 30. 12., 15.00
Vánoční koleda
Filmová adaptace Dickensovy knihy vypráví příběh starého sobce Ebenezera Vydřigroše (Jim Carrey), kterému se na Štědrý den zjeví duch jeho zemřelého obchodního společníka, aby ho varoval před jeho osudem. Jedinou cestou k vykoupení je návštěva tří duchů.

28. 12. – 30. 12., 20.00
Láska na druhý pohled, romantický
Když to nejméně čekáš, může přijít… Ryan se po smrti své ženy vrhl na psaní příruček o tom, jak se vypořádat se ztrátou a dopřát životu nový smysl. Stala se z něj hvězda v oboru a něco jako guru pro lidi v těžkých životních situacích. Na jednom ze svých seminářů potká Eloise a tehdy zjistí, že navzdory všem svým teoriím, se s tragickou minulostí ještě pořád nevyrovnal.