Kino Svět Louny:

8. – 11. 4., 17.30 Percy Jackson: Zloděj blesku, dobrodružný
Percy Jackson je napůl člověk a napůl bůh. Teď se ukáže, jestli je také hrdina. Aby toho nebylo málo, nejvyšší z bohů, samotný Zeus, Percyho obviní, že ukradl jeho magickou hůl ukrývající blesky… a o níž se bez nadsázky dá říct, že jde o nejstarší zbraň hromadného ničení. Percy se proto musí připravit na nejnáročnější dobrodružství ve svém životě a karty pro něj nemůžou být rozdány nepříznivěji.

8. – 11. 4., 20.00 Ženy v pokušení, komedie
Čtyřicátnice Helena, uznávaná odbornice na manželské problémy, jednoho dne zjišťuje, že se dostala do situace, jaké řeší se svými pacienty. Její doposud milující a milovaný manžel je přistižen in flagranti s mladší ženou a Helena brzy bezradně stojí na prahu nového života. Dvacetiletá dcera Laura chce být matce oporou, zároveň se však potýká s nástrahami vlastní první opravdové lásky. Pomocnou ruku nabízí k Helenině zděšení i matka Vilma, bývalá herečka, která na všechny situace aplikuje svéráznou školu života. Výstřední dáma má zaručený recept: nahradit nepořádného chlapa, chlapem pořádným. Zdá se to neřešitelné, ale k překvapení Heleny i Laury muži, s nimiž stojí za to se vrhnout po hlavě do milostného dobrodružství tu stále ještě jsou. A tři docela rozdílné ženy zjišťují, jak moc jsou si podobné a pokud se má něco vyřešit, chce to nadhled, humor a neztrácet hlavu ani naději. (9. 4. od 15.30 hod.; 11. 4. od 22 hod.)

9. 4. – 10. 4., 22.00 Avatar, 3D
Avatar před námi otevírá neuvěřitelný svět za hranicemi naší fantazie, svět střetu dvou naprosto odlišných civilizací.

10. – 11., 4., 10.00 Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů, 3D
Hrdinové z prostředí pod bodem mrazu se vrací, aby zažili další neuvěřitelné dobrodružství.

10. – 11. 4., 15.00 Jak vycvičit draka, 3D
Dobrodružný příběh se odehrává na drsném Severu, který obývají ještě drsnější Vikingové a spolu s nimi i draci.

Kino Podbořany:

9. 4., 19.30 Na velikosti záleží
Láska, smích a sumo. Proč se otravovat s hubnutím, když se můžete dát na zápasení? Poznání, k němuž dojde čtveřice kamarádů, otevírá množství komediálních situací, ale upozorňuje i na společenský tlak vyvíjený na lidi s nadváhou. Snímek bere sumo jako prostředek uznání i revolty v hubeností posedlé společnosti a sport jako takový ukazuje coby cestu k vyrovnání se s osobními problémy. Pomůže sumo hrdinům ke zlepšení jejich společenské situace a nastolí v jejich rozháraných životech klid?

Digitální kino Žatec:

10. 4., 19.30 Nezvratný osud 4, horor
Skupině dvacetiletých se podaří obelstít Smrt, která se pro ně ale znovu a znovu vrací, zatímco oni se snaží uniknout svému osudu. Hlavní hrdina Nick se společně se svoji přítelkyni Lori a přáteli Huntem, Janet vydá na skvělý výlet na automobilové závody. Jenže jakmile auta nastartují motory a začnou jezdit první kola závodu, má Nick strašidelnou předtuchu, že se do trasy závodu nedopatřením dostane šroubovák, který vyvolá dominovou reakci končící strašlivou hromadnou nehodou, po které auta vletí do tribun plných diváků. Nicka jeho předtucha vystraší tak, že přesvědčí své přátele a několik dalších diváků, aby závod opustili… těsně předtím, než by jako přihlížející zahynuli.

Kino Peruc:

10. 4., 15.30 Alvin a Chipmunkové 2, animovaný
Jsou zpět a nejsou sami. tentokrát Alvin, Simon a Teodor potkají nové kamarády, vlastně kamarádky – můžete se těšit na dívčí trio Chipettky.

10. 4., 17.30 Avatar
Avatar před námi otevírá neuvěřitelný svět za hranicemi naší fantazie.

Obecní kino Blšany:

10. 4., 17.30 Avatar

Zdroj: www. programy.sms.cz