Kino Svět Louny:

15. – 28. 4., 17.30
Souboj Titánů, 3D, dobr
Boj o moc staví muže proti králům a krále proti bohům. Boj mezi bohy samotnými může zničit celý svět. Perseus – syn boha vychovávaný člověkem – neuspěje v záchraně své rodiny před Hadem, pomstychtivým bohem podsvětí. Když už nemá co ztratit, rozhodne se pro nebezpečnou misi, jejímž cílem je zničit Hada dřív, než se jemu podaří zničit Dia a rozpoutat peklo na zemi. Remake stejnojmenného filmu z roku 1981.

15. 4., 20.00
Vlkodlak, horor
Když je Měsíc v úplňku, legenda ožívá. Nejnovější zpracování legendy teď dostanete v luxusním balení, v němž najdete Oscarové herce Benicia Del Tora, Anthonyho Hopkinse a čím dál populárnější Emily Blunt.

16. – 17. 4., 20.00 a 22.00
Vlkodlak, horor

Kino Postoloprty:

15. 4., 17.00
Percy Jackson: Zloděj blesku, dobrodružný
Percy Jackson je napůl člověk a napůl bůh. Teď se ukáže, jestli je také hrdina. Aby toho nebylo málo, nejvyšší z bohů, samotný Zeus, Percyho obviní, že ukradl jeho magickou hůl ukrývající blesky… a o níž se bez nadsázky dá říct, že jde o nejstarší zbraň hromadného ničení. Percy se proto musí připravit na nejnáročnější dobrodružství ve svém životě a karty pro něj nemůžou být rozdány nepříznivěji.

Kino Domoušice:

16. 4., 18.00 a 20.00
Doktor od jezera hrochů
V lehké komediální nadsázce sledujeme příběh slušného, hodného, ale do dnešního života se skoro nehodícího doktora Čeňka Dobeška. Byť svědomitým lékařem, neumí svého povolání či poslaní využít ke svému prospěchu jako jiní jeho kolegové ze studií nebo ze špitálu. Spokojen se svým životem po boku hezké manželky Zuzany a i bohužel úděsné tchyně Marie Košvancové v panelákovém bytě 2+1 ochotně a v jakoukoliv dobu vyhoví prosbám všech, kteří zazvoní u jejich bytu, žádající jeho služby. Svou pokornou skromností a ochotou pobuřuje svou tchyni, která by ráda měla za zetě doktra s velkým D, tedy někoho, kdo je především uznávanou osobností, vydělávající velké peníze.

Kino Podbořany:

16. 4., 19.30
Bratři, drama
Herecké hvězdy Tobey Maguire, Natalie Portman a Jake Gyllenhaal se sešli ve strhujícím filmovém příběhu rodiny, kterou čeká tragédie, bolest a ostrý souboj dvou bratrů. Starší syn Sam, je sestřelen při misi v Afghánistánu. Jeho okouzlující žena najde přítele v manželově bratrovi Tommym. Nečekané idyle udělá konec návrat Sama, který sice přežil, ale změnil se k nepoznání…. Z kliďase a slušňáka udělalo kruté mučení, jež podstoupil v zajetí, agresivního uzavřeného podivína, trpícího záchvaty paranoie a děsícího vlastní děti. Je možná cesta zpátky? Je vůbec ještě možné spravit zpřetrhané vazby? Odpustit a jít dál?