Kino Svět Louny:

15. – 28. 4., 17.30
Souboj Titánů, 3D, dobrodružný
Boj o moc staví muže proti králům a krále proti bohům. Boj mezi bohy samotnými může zničit celý svět. Perseus - syn boha vychovávaný člověkem - neuspěje v záchraně své rodiny před Hadem, pomstychtivým bohem podsvětí. Když už nemá co ztratit, rozhodne se pro nebezpečnou misi, jejímž cílem je zničit Hada dřív, než se jemu podaří zničit Dia a rozpoutat peklo na zemi. Remake stejnojmenného filmu z roku 1981.

16. – 17. 4., 20.00 a 22.00
Vlkodlak, horor
Když je Měsíc v úplňku, legenda ožívá. Nejnovější zpracování legendy teď dostanete v luxusním balení, v němž najdete Oscarové herce Benicia Del Tora, Anthonyho Hopkinse a čím dál populárnější Emily Blunt. 18. 4. ve 20 hodin.

17. – 18. 4., 10.00
Alenka v říši divů, 3D
Devatenáctiletou Alenku Kingsleyovou čeká zážitek, na který hned tak nezapomene.

17. – 18. 4., 15.00
Jak vycvičit draka, 3D, animovaný
Dobrodružný příběh se odehrává na drsném Severu, který obývají ještě drsnější Vikingové a spolu s nimi i draci.

Kino Postoloprty:

15. 4., 17.00
Percy Jackson: Zloděj blesku, dobrodružný
Percy Jackson je napůl člověk a napůl bůh. Teď se ukáže, jestli je také hrdina. Aby toho nebylo málo, nejvyšší z bohů, samotný Zeus, Percyho obviní, že ukradl jeho magickou hůl ukrývající blesky… a o níž se bez nadsázky dá říct, že jde o nejstarší zbraň hromadného ničení. Percy se proto musí připravit na nejnáročnější dobrodružství ve svém životě a karty pro něj nemůžou být rozdány nepříznivěji.

Kino Domoušice:

16. 4., 18.00 a 20.00
Doktor od jezera hrochů
V lehké komediální nadsázce sledujeme příběh slušného, hodného, ale do dnešního života se skoro nehodícího doktora Čeňka Dobeška. Byť svědomitým lékařem, neumí svého povolání či poslaní využít ke svému prospěchu jako jiní jeho kolegové ze studií nebo ze špitálu. Spokojen se svým životem po boku hezké manželky Zuzany a i bohužel úděsné tchyně Marie Košvancové v panelákovém bytě 2+1 ochotně a v jakoukoliv dobu vyhoví prosbám všech, kteří zazvoní u jejich bytu, žádající jeho služby.

Kino Podbořany:

16. 4., 19.30
Bratři, drama
Herecké hvězdy Tobey Maguire, Natalie Portman a Jake Gyllenhaal se sešli ve strhujícím filmovém příběhu rodiny, kterou čeká tragédie, bolest a ostrý souboj dvou bratrů. Starší syn Sam, je sestřelen při misi v Afghánistánu. Jeho okouzlující žena najde přítele v manželově bratrovi Tommym. Nečekané idyle udělá konec návrat Sama, který sice přežil, ale změnil se k nepoznání…. Z kliďase a slušňáka udělalo kruté mučení, jež podstoupil v zajetí, agresivního uzavřeného podivína, trpícího záchvaty paranoie a děsícího vlastní děti. Je možná cesta zpátky? Je vůbec ještě možné spravit zpřetrhané vazby? Odpustit a jít dál?

18. 4., 15.00
Alvin a Chipmunkové 2, animovaný
Jsou zpět a nejsou sami. tentokrát Alvin, Simon a Teodor potkají nové kamarády, vlastně kamarádky – můžete se těšit na dívčí trio Chipettky.

Digitální kino Žatec:

17. 4., 19.30
Pařba ve Vegas
Komedie o loučení se svobodou při kterém se ztratí budoucí ženich. Při jeho hledání musí jeho kamarádi zalovit hluboko v paměti a střípek po střípku poskládat, co se minulý večer vlastně stalo. A vzhledem k mimořádnému alkoholovému opojení všech zúčastněných to vůbec nebude jednoduché.

18. 4., 15.00
Prckové, komedie
Ve filmu se vydáme do jednoho malého městečka, kde se všechno točí okolo obrovské společnosti Black Falls, zaměstnavatele všech obyvatel městečka. Poklidné žití je ale zničehonic narušeno tajemným duhovým kamenem, který se dostane do ruky malému chlapci a který mu může splnit všechna jeho přání. Naneštěstí o kámen mají zájem nejen zlí spolužáci, ale i padoušští dospělí.

Kino Peruc:

17. 4., 17.30
Morganovi
Komedie vypráví příběh velice úspěšného manželského páru z Manhattanu, Paula a Meryl Morganových, jejichž dokonalý život má jen jedinou chybičku – rozpadá se jim manželství. Problémy v lásce ale nejsou ničím ve srovnání s tím, co na ně osud chystá vzápětí: jsou svědky vraždy a stanou se středem zájmu nájemného zabijáka.

Kino Lubenec:

17. 4., 17.00
Planeta 51, animovaný
Zelení obyvatelé Planety 51 žijí spokojeným životem v útulných domcích na předměstí, vychovávají děti, venčí psíky… Poklidnou idylku ruší jen strach z mimozemské invaze. Jejich obavy se jednoho dne naplní… Astronaut NASA, kapitán Charles „Chuck“ Baker, přistane s vesmírnou lodí spousty světelných let od domova.

17. 4., 20.00
Doktor od jezera hrochů

Obecní kino Blšany:

17. 4., 17.30
Princezna a žabák
Všichni známe pohádku, ve které spanilá princezna políbí nevzhledného žabáka, ten se promění v krásného prince, s princeznou se ožení a pak spolu žijí šťastně až do smrti. Ve filmu Princezna a žabák k polibku dojde také, ale výsledek je dosti odlišný, a to je pouze první z celé řády překvapení, kterými tato třaskavá směs rozverného humoru, napětí, hudby a citu oplývá. Láska si ale nakonec vždycky cestu najde – ať už mezi princem a princeznou… nebo mezi žabákem a žábou… či mezi svatojánkem a jeho milou.

Zdroj: www. programy.sms.cz