Kino Svět v Lounech zve na třetí ročník halloweenského festivalu strašidelných filmů, který se koná poslední říjnový víkend.

Diváci se mohou těšit animované snímky a horory. Navíc ke každé vstupence dostanete DVD.

PROGRAM:

30. a 31. 10 od 10 hodin
Shrek: Zvonek a konec 3D
Co nás čeká ve čtvrtém díle Shreka? Mnohem drsnější Fiona, otylý Kocour v botách a mnohem zmatenější Oslík. A království Za sedmero nohami vzhůru nohama.

30. a 31. 10 od 15 hodin
Já padouch 3D
Na ospalém předměstí zastavěném rozkošnými domky s upravenými předzahrádkami žije největší zloduch pod sluncem jménem Gru. Udržet se na špici světového zločinu dá pořádnou fušku. A protože si na post veřejného nepřítele číslo jedna brousí zuby Gruův největší oponent Vektor, rozhodne se tenhle padouch pro dosud nevídaný zločin. Ukradne Měsíc! Jenže u jeho dveří zazvoní sourozenecké trio Margo, Edith a Agnes, které sbírají peníze pro sirotčinec, v němž žijí. A ty v něm spatří svého nového otce.

30 a 31. 10. od 17.30 hodin
Resident evil: Afterlife 4 3D
Krásná a nebezpečná Alice pokračuje ve světě, zničeném virem, který své oběti mění ve vražedné zombie.

30. a 31. 10. od 20.00 hodin
Piraňa 3D
Každým rokem se o jarních prázdninách počet obyvatel u ospalého jezera Victoria rozroste z 5 na 50 tisíc. Ve výhni slunce se tu rozjede hlučná zábava se spoustou alkoholu a mejdan roku může začít! Nenadálé zemětřesení na mořském dně probudilo predátora, pro kterého jsou účastníci mejdanu snadnou kořistí.

30. a 31. 10. od 22.00 hodin
Halloweenská noc
Strašidelná, temně komická oslava nejděsivější noci roku nám servíruje čtyři vzájemně propletené příběhy, které se odehrávají o halloweenské noci: ředitel střední školy melouchaří jako nemilosrdný sériový vrah; touha panenské dívky po tom pravém muži se strašlivě zvrtne; skupina teenagerů provede drsný kanadský žert s katastrofálními následky a mrzoutský starý muž se utká se zlomyslným halloweenským démonem.