Kino Svět v Lounech chystá druhý ročník filmového festiválku Halloween, filmové projekce jsou určeny pro všechny, kteří se rádi bojí.

Na programu jsou strašidelné animované filmy v 3D i horory.

Festival odstartuje v pátek 30. října v 17.30 hodin animovaný Strašidelný zámek 3D. Fobie, odpor a noční můry ožijí ve 20 hodin v animovaném snímku Strach(y) ze tmy. O dvě hodiny později začnou vstávat z hrobů oživlé masožravé mrtvoly ve snímku Noc oživlých mrtvol 3D.

Sobotní duchařské promítání zahájí film Ať žijí duchové, promítá se od 15 hodin. V 17.30 je pak na programu rodinný film a romance o Červené Karkulce s názvem Kdopak by se vlka bál. Milovníci klasiky si přijdou na své ve 20 hodin, promítat se bude kultovní film Alfreda Hitchcocka Psycho. Ve 22 hodin je na řadě další napínavý snímek Zrcadla, horor o policajtovi z New Yorku, který musí ochránit svoji rodinu před neviditelným zlem, které používá zrcadla jako vchod do jejich domu a životů.

Neděle se ponese také ve strašidelném duchu, od 15 hodin se promítá Kronika Rodu Spiderwicku. Sourozenci Jared, Simon a Mallory prožijí v domě svého prastrýce neuvěřitelné dobrodružství. Peklo s princeznou zažijí diváci od 17.30 hodin. Strašidelný festival zakončí ve dvacet hodin horor Stáhni mě do pekla.

Vstupenky jsou slosovatelné o ceny. Hlavní cena návštěva esoterického salonu Jaroslavy Hvězdové pro celou rodinu.